AXKID Slnečná strieška pre autosedačky KidZone / KidZofix Black

AXKID Slnečná strieška pre autosedačky KidZone / KidZofix Black

nedostupné
Bežná cena: 33,10 €
akčná cena: 10,79 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F018545 , EAN: 7350057580189

AXKID Slnečná strieška pre autosedačky KidZone / KidZofix Black

Slnečná strieška na autosedačku od značky Axkid zo Švédska.

Slnečná strieška je navrhnutá tak, aby dobre chránila Vaše dieťa pred slnkom. Strieška je len pre autosedačky Axkin KidZone a KidZofix. Jednoduchá inštalácia a údržba.

Vlastnosti:

  • Slnečná strieška len pre autosedačku KidZone / KidZofix
  • Jednoduchá manipulácia
  • Ľahko sa čistí

Technické parametre:

  • Materiál: polyester

O spoločnosti:

Axkid je moderná spoločnosť s významnými skúsenosťami v oblasti vývoja a výroby detských autosedačiek. Spoločnosť Axkid bola založená v roku 2009 dvoma švédskymi odborníkmi Tony janoado a Tony Broberg, ktorí predtým pracovali s bezpečnostnou detských autosedačiek v rôznych firmách. Obaja sú považované za najlepšie expertmi v bezpečnosti detí v aute.

Axkid vyvíja, vyrába a predáva detské autosedačky so zameraním na európsky trh. Axkid vyrába vysoko kvalitné sedačky s dôrazom na bezpečnosť, jednoduchosť a pohodlie. Všetky Axkid detské zádržné systémy sú certifikované podľa najnovšej európskej normy ECE R44 04.

Axkid bezpečnostné autosedačky sú vyvíjané v súlade so škandinávskou filozofiou, "Deti by mali cestovať v autosedačke proti smeru jazdy. Výhody bezpečnostných autosedačiek smerujúce proti smeru jazdy sú veľmi bezpečné a to nielen pre deti od 0– 13kg, ale aj pre deti staršie 9– 25kg. V spoločnosti Axkid neustále pracujú s cieľom podporiť používanie autosedačiek proti smeru jazdy.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader