AXKID Prídavná vložka do autosedačky 9-25 kg Black

AXKID Prídavná vložka do autosedačky 9-25 kg Black

skladom
Bežná cena: 14,70 €
akčná cena: 5,99 €

Kód: F018550 , EAN: 7350057580257

AXKID Prídavná vložka do autosedačky 9-25 kg Black

Prídavná vložka do autosedačky od značky Axkid zo Švédska.

Prídavná vložka do autosedačky je navrhnutá tak, aby zabezpečila lepšiu podporu dieťaťa v autosedačke. Vložka je určená pre menšie deti, ktorá im poskytne lepšie pohodlie, stabilitu a zaistí bezpečnejšie pripútanie 5-bodovým bezpečnostným pásom. Prídavná vložka je pre autosedačky 9 – 25 kg KidZone, Duofix, Minikid a Rekid.

Vlastnosti:

  • Prídavné vložka pre menšie deti
  • Zaistí lepšiu podporu dieťaťu v autosedačke
  • Jednoduchá manipulácia
  • Ľahko sa čistí

Technické parametre:

  • Materiál: polyester

O spoločnosti:

Axkid je moderná spoločnosť s významnými skúsenosťami v oblasti vývoja a výroby detských autosedačiek. Spoločnosť Axkid bola založená v roku 2009 dvoma švédskymi odborníkmi Tony janoado a Tony Broberg, ktorí predtým pracovali s bezpečnostnou detských autosedačiek v rôznych firmách. Obaja sú považované za najlepšie expertmi v bezpečnosti detí v aute.

Axkid vyvíja, vyrába a predáva detské autosedačky so zameraním na európsky trh. Axkid vyrába vysoko kvalitné sedačky s dôrazom na bezpečnosť, jednoduchosť a pohodlie. Všetky Axkid detské zádržné systémy sú certifikované podľa najnovšej európskej normy ECE R44 04.

Axkid bezpečnostné autosedačky sú vyvíjané v súlade so škandinávskou filozofiou, "Deti by mali cestovať v autosedačke proti smeru jazdy. Výhody bezpečnostných autosedačiek smerujúce proti smeru jazdy sú veľmi bezpečné a to nielen pre deti od 0– 13kg, ale aj pre deti staršie 9– 25kg. V spoločnosti Axkid neustále pracujú s cieľom podporiť používanie autosedačiek proti smeru jazdy.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader