AXKID Letný poťah na autosedačku Duofix, Minikid a KidZone

AXKID Letný poťah na autosedačku Duofix, Minikid a KidZone

do 1 mesiaca
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F018547 , EAN: 7350057580714

AXKID Letný poťah na autosedačku Duofix, Minikid a KidZone

AXKID Letný poťah na autosedačku Isofix, Minikid a KidZone

Popis:

Letný poťah do autosedačky od značky Axkid zo Švédska.

Letný priedušný ochranný poťah na autosedačku zabráni, aby autosedačka nebola príliš horúca od slniečka a dieťaťa potom nepálila. Tiež chráni Vašu autosedačku pred ušpinením. Ide ľahko nasadiť a veľmi jednoduchá údržba.Len pre autosedačky DUOFIX, MINIKID a KIDZONE.

Vlastnosti:

  • Letný poťah do autosedačky
  • Priedušný a ochranný poťah
  • Zabráni prehriatiu autosedačky od slniečka
  • Jednoduchá manipulácia
  • Ľahko sa čistí
  • Len pre autosedačky Axkid Duofix, Minikid a KidZone

Technické parametre:

  • Materiál: polyester, bavlna

O spoločnosti:

Axkid je moderná spoločnosť s významnými skúsenosťami v oblasti vývoja a výroby detských autosedačiek. Spoločnosť Axkid bola založená v roku 2009 dvoma švédskymi odborníkmi Tony janoado a Tony Broberg, ktorí predtým pracovali s bezpečnostnou detských autosedačiek v rôznych firmách. Obaja sú považované za najlepšie expertmi v bezpečnosti detí v aute.

Axkid vyvíja, vyrába a predáva detské autosedačky so zameraním na európsky trh. Axkid vyrába vysoko kvalitné sedačky s dôrazom na bezpečnosť, jednoduchosť a pohodlie. Všetky Axkid detské zádržné systémy sú certifikované podľa najnovšej európskej normy ECE R44 04.

Axkid bezpečnostné autosedačky sú vyvíjané v súlade so škandinávskou filozofiou, "Deti by mali cestovať v autosedačke proti smeru jazdy. Výhody bezpečnostných autosedačiek smerujúce proti smeru jazdy sú veľmi bezpečné a to nielen pre deti od 0– 13kg, ale aj pre deti staršie 9– 25kg. V spoločnosti Axkid neustále pracujú s cieľom podporiť používanie autosedačiek proti smeru jazdy.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader