AXKID Duofix autosedačka 9 - 25 kg s Isofixem (obojsmerná) Navy / Tetris

AXKID Duofix autosedačka 9 - 25 kg s Isofixem (obojsmerná) Navy / Tetris

do 1 mesiaca
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F018521 , EAN: 7350057581377

AXKID Duofix autosedačka 9 - 25 kg s Isofixem (obojsmerná) Navy / Tetris

AXKID Duofix autosedačka 9 – 25 kg s Isofixem (obojsmerná) Navy / Tetris

Popis:

Autosedačka Duofix od značky Axkid zo Švédska.

Značka Axkid vyrába najbezpečnejšie švédskej autosedačky na svete.Axkid Duofix je unikátna autosedačka, ktorá vedie vo vývoji detských autosedačiek. Autosedačku môžete použiť v smere aj proti smeru jazdy v automobile a to s použitím pásu alebo Isofixom. Táto autosedačka má jedinečný integrovaný 5-bodový systém, postroj self-tuning, podporné pásy a Isofix. Unikátna konštrukcia pásu umožňuje, aby sa päťbodové pásy a opierka hlavy automaticky prispôsobili veľkosti dieťaťa. To znamená, že akonáhle posadíte dieťa do autosedačky a utiahnete pás, opierka hlavy sa automaticky umiestni do správnej polohy.

Autosedačka Duofix je vhodná pre Vaše dieťa. Popruhy vnútorného postroje sú mäkko polstrované a veľmi pohodlné. Boli navrhnuté v nadväznosti na správy o najnovšom výskume zadržiavacích systémov v bezpečnosti pre deti a tým dieťaťu poskytujú výbornú ochranu v prípade nehody.

Autosedačka Duofix je certifikovaná podľa ECE R44 / 04 a môže byť použitá:

 • Pre deti s hmotnosťou 9–18 kg proti smeru jazdy s použitím Isofix, podporné nohy, kotviacich zadných pásov autosedačky a 5-bodového bezpečnostného pásu
 • Pre deti s hmotnosťou 9–18 kg v smere jazdy s použitím 3-bodového bezpečnostného pásu v aute + 5-bodový bezpečnostný pás
 • Pre deti s hmotnosťou 9–25 kg proti smeru jazdy s použitím 3-bodového bezpečnostného pásu v aute, podporné nohy, kotviacich zadných pásov autosedačky + 5-bodový bezpečnostný pás
 • Pre deti s hmotnosťou 15–25 kg v smere jazdy s použitím 3-bodového bezpečnostného pásu v aute

Vlastnosti:

 • Autosedačka 9 – 25 kg
 • Vnútorná integrovaný 5-bodový bezpečnostný pás, ktorý sa automaticky prispôsobí veľkosti dieťaťa
 • Mäkké ramenné popruhy
 • Veľmi bezpečná autosedačka
 • Autosedačku možno pripevniť v smere aj proti smeru jazdy (záleží na veľkosti dieťaťa)
 • Vysoká bočná ochrana, ktorá zaistí veľmi dobrú bezpečnosť pri bočnom náraze
 • Poťah sa dá zložiť a prať v práčke do 30 ° C

Technické parametre:

 • Výška: 62 cm
 • Šírka: 44 cm
 • Hĺbka: 58 cm
 • Hmotnosť: 14,8 kg
 • Autosedačka je vhodná pre deti od 9 – 25 kg

Upozornenie:

Ak chcete autosedačku umiestniť na predné sedadlo, nesmie byť na tomto mieste aktívny airbag. Aktívny airbag je pre dieťa veľmi nebezpečný. Nikdy detskú autosedačku neumiestňujte na predné sedadlo, ak Vám nejde vypnúť airbag !!!

O spoločnosti:

Axkid je moderná spoločnosť s významnými skúsenosťami v oblasti vývoja a výroby detských autosedačiek. Spoločnosť Axkid bola založená v roku 2009 dvoma švédskymi odborníkmi Tony janoado a Tony Broberg, ktorí predtým pracovali s bezpečnostnou detských autosedačiek v rôznych firmách. Obaja sú považované za najlepšie expertmi v bezpečnosti detí v aute.

Axkid vyvíja, vyrába a predáva detské autosedačky so zameraním na európsky trh. Axkid vyrába vysoko kvalitné sedačky s dôrazom na bezpečnosť, jednoduchosť a pohodlie. Všetky Axkid detské zádržné systémy sú certifikované podľa najnovšej európskej normy ECE R44 04.

Axkid bezpečnostné autosedačky sú vyvíjané v súlade so škandinávskou filozofiou, "Deti by mali cestovať v autosedačke proti smeru jazdy. Výhody bezpečnostných autosedačiek smerujúce proti smeru jazdy sú veľmi bezpečné a to nielen pre deti od 0– 13kg, ale aj pre deti staršie 9– 25kg. V spoločnosti Axkid neustále pracujú s cieľom podporiť používanie autosedačiek proti smeru jazdy.

Zoznam automobilov pre ktoré je autosedačka vhodná

http://www.axkid.com/…a_isofix.pdf

15–25 kg v smere jazdy (3-bodový bezpečnostný pás):

9–25 kg proti smeru jazdy (3-bodový bezpečnostný pás, podporná noha, zadné pásy autosedačky, 5-bodový bezpečnostný pás):

9–18 kg v smere jazdy (3-bodový bezpečnostný pás, 5-bodový bezpečnostný pás):

9–18 kg proti smeru jazdy (Isofix, podporná noha, zadné pásy autosedačky, 5-bodové bezpečnostné pá­sy):

Manuál k odobraní poťahu:

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader