AXKID Chránič autosedadla Black

AXKID Chránič autosedadla Black

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F018544 , EAN: 7350057580172

AXKID Chránič autosedadla Black

AXKID Chránič autosedadla Black

Popis:

Chránič autosedadla od značky Axkid zo Švédska.

Praktická pomôcka, ktorá chráni autosedadla pred zničením alebo zašpinením a zabraňuje skĺznutiu či posunu autosedačky. Chránič má otvory pre ISOFIX a autosedačku bezpečne a jednoducho nainštalujete.

Vlastnosti:

  • Chránič autosedadla
  • Možno použiť aj s ISOfix
  • Jednoduchá manipulácia
  • Ľahko sa čistí

Technické parametre:

  • Rozmery: 121 × 59 cm
  • Materiál: polyester

O spoločnosti:

Axkid je moderná spoločnosť s významnými skúsenosťami v oblasti vývoja a výroby detských autosedačiek. Spoločnosť Axkid bola založená v roku 2009 dvoma švédskymi odborníkmi Tony janoado a Tony Broberg, ktorí predtým pracovali s bezpečnostnou detských autosedačiek v rôznych firmách. Obaja sú považované za najlepšie expertmi v bezpečnosti detí v aute.

Axkid vyvíja, vyrába a predáva detské autosedačky so zameraním na európsky trh. Axkid vyrába vysoko kvalitné sedačky s dôrazom na bezpečnosť, jednoduchosť a pohodlie. Všetky Axkid detské zádržné systémy sú certifikované podľa najnovšej európskej normy ECE R44 04.

Axkid bezpečnostné autosedačky sú vyvíjané v súlade so škandinávskou filozofiou, "Deti by mali cestovať v autosedačke proti smeru jazdy. Výhody bezpečnostných autosedačiek smerujúce proti smeru jazdy sú veľmi bezpečné a to nielen pre deti od 0– 13kg, ale aj pre deti staršie 9– 25kg. V spoločnosti Axkid neustále pracujú s cieľom podporiť používanie autosedačiek proti smeru jazdy.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader