AXKID Babyfix základňa (ISOFIX / Pás) Black

AXKID Babyfix základňa (ISOFIX / Pás) Black

skladom
Bežná cena: 73,50 €
akčná cena: 15,59 €

Kód: F018517 , EAN: 7350057580042

AXKID Babyfix základňa (ISOFIX / Pás) Black

Základňa Babyfix pre autosedačku Babyfix 0 – 13 kg od značky Axkid zo Švédska.

Značka Axkid vyrába najbezpečnejšie švédskej autosedačky na svete.Základňu k autosedačke Babyfix možno pripevniť pomocou ISOFIX alebo len pomocou bezpečnostných pásov. Základňa Vám poskytne maximálne pohodlie pre bezpečné, jednoduché a rýchle pripevnenie do auta. Základňa uchytená pomocou úchytov Isofix alebo s pomocou bezpečnostných pásov zostáva pripevnená v aute, autosedačku pri každom použití iba veľmi ľahko nacvaknete a rovnako jednoducho zo základne odpojíte. Podperná noha je výškovo nastaviteľná a zlepšuje stabilitu autosedačky v prípade nehody.

Vlastnosti:

  • Základňa pre autosedačku Babyfix 0 – 13 kg
  • Základňu možno pripevniť pomocou ISOFIX a alebo len bezpečnostných pá­sov
  • Podpernú nohu možno ľahko vybrať či Zandy zo základne
  • Základňa zaistí lepšiu manipuláciu autosedačky v aute
  • Väčšia bezpečnosť dieťaťa

Technické parametre:

  • Výška: 43 cm
  • Šírka: 33 cm
  • Hĺbka: 69 cm
  • Hmotnosť: 5,45 kg
  • Základňa je len pre autosedačku Babyfix od 0 – 13 kg

Upozornenie:

Ak chcete autosedačku umiestniť na predné sedadlo, nesmie byť na tomto mieste aktívny airbag. Aktívny airbag je pre dieťa veľmi nebezpečný. Nikdy detskú autosedačku neumiestňujte na predné sedadlo, ak Vám nejde vypnúť airbag !!!

O spoločnosti:

Axkid je moderná spoločnosť s významnými skúsenosťami v oblasti vývoja a výroby detských autosedačiek. Spoločnosť Axkid bola založená v roku 2009 dvoma švédskymi odborníkmi Tony janoado a Tony Broberg, ktorí predtým pracovali s bezpečnostnou detských autosedačiek v rôznych firmách. Obaja sú považované za najlepšie expertmi v bezpečnosti detí v aute.

Axkid vyvíja, vyrába a predáva detské autosedačky so zameraním na európsky trh. Axkid vyrába vysoko kvalitné sedačky s dôrazom na bezpečnosť, jednoduchosť a pohodlie. Všetky Axkid detské zádržné systémy sú certifikované podľa najnovšej európskej normy ECE R44 04.

Axkid bezpečnostné autosedačky sú vyvíjané v súlade so škandinávskou filozofiou, "Deti by mali cestovať v autosedačke proti smeru jazdy. Výhody bezpečnostných autosedačiek smerujúce proti smeru jazdy sú veľmi bezpečné a to nielen pre deti od 0– 13kg, ale aj pre deti staršie 9– 25kg. V spoločnosti Axkid neustále pracujú s cieľom podporiť používanie autosedačiek proti smeru jazdy.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader