Loading
Loading

AVIONAUT Autosedačka Isofix Glider 2018 (9-18 kg) - béžová / hnedá

AVIONAUT Autosedačka Isofix Glider 2018 (9-18 kg) - béžová / hnedá

nedostupné
Bežná cena: 219,00 €
akčná cena: 65,99 €

Kód: F024177 , EAN: 5907603466323 , Značka: Avionaut

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

AVIONAUT Autosedačka Isofix Glider 2018 (9-18 kg) - béžová / hnedá

Autosedačka Glider Isofix je určená pre deti od 9 do 18 kg (cca od 9 mesiacov do 4 rokov). Autosedačka ergonomického tvaru rastie s vaším dieťaťom a zaručuje mu po celý čas používania maximálny komfort a bezpečnosť.

Autosedačky pre deti AVIONAUT boli navrhnuté v spolupráci s projektantmi a konštruktérmi so skúsenosťami v leteckom odvetví. Cieľom bolo vytvoriť úplne bezpečné a pohodlné autosedačky pre deti. Zárukou kvality autosedačiek AVIONAUT je ich kompletná výroba v Európe, zaručujúca úplnú kontrolu nad ich výrobou a použitými materiálmi. Absolútna bezpečnosť detí! Tento cieľ je pre výrobcov autosedačiek AVIONAUT najdôležitejší.

Bezpečnosť, pohodlie a inštalácia:

Autosedačky sú vyrábané v súlade s princípom „tvrdá škrupina, mäkké vnútro“. Každá autosedačka sa skladá z vrstvy veľmi pevného materiálu, zaručujúceho najlepšiu ochranu pred nárazmi. Vnútro autosedačiek obsahuje penový polypropylén EPP, ktorý je schopný znižovať otrasy, ktorým je dieťa vystavené počas cestovania autom. Okrem bezpečnosti a pohodlia je pri navrhovaní autosedačiek AVIONAUT kladený dôraz aj na funkčný dizajn. Materiál aj vzhľad poťahov autosedačiek zodpovedá súčasným trendom v oblasti dizajnérstva a automobilového priemyslu.

Regulácia uhla sklonu umožňuje vášmu dieťaťu cestovať v polohe, ktorá je najvhodnejšia pre jeho vek. EPP penová polypropylénová opierka pohodlne podopiera hlavu vášho dieťaťa. Hlboké bočné opierky zaručujú dodatočnú ochranu v prípade bočného nárazu.

Vďaka schránke na návod na použitie v zadnej časti autosedačky máte vždy návod po ruke. Autosedačka sa do automobilu inštaluje po smere jazdy s pomocou Isofix úchytov a opornej nohy, ktoré sú zárukou dokonalého upevnenie sedačky v aute. Dieťa je pripútané 5-bodovým bezpečnostným pásom.

Výmenné vložky na sedenie vám umožnia osviežiť vzhľad autosedačky. Môžete ich zakúpiť ako dodatočné príslušenstvo. Mäkká vložka zaručuje dieťaťu aj počas dlhých ciest tepelný komfort a cirkuláciu vzduchu. Poťah môžete prať v práčke.

Rozmery a špecifikácie:

  • Rozmery ŠxVxH: 44 × 66 × 62 cm
  • Hmotnosť: 12,5kg
  • Autosedačka zodpovedá norme ECE R44 / 04

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader