Loading
Loading

AVIONAUT Autosedačka Evolvair Softy 2018 (9-36 kg) - čierna / šedá

AVIONAUT Autosedačka Evolvair Softy 2018 (9-36 kg) - čierna / šedá

Farba

skladom
cena: 169,00 €

Kód: F024187 , EAN: 5907603466576 , Značka: Avionaut

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

AVIONAUT Autosedačka Evolvair Softy 2018 (9-36 kg) - čierna / šedá

Autosedačka AVIONAUT Evolvair Softy je určená pre deti od 9 do 36 kg (cca od 9 mesiacov do 12 rokov). Autosedačka ergonomického tvaru rastie s vaším dieťaťom a zaručuje mu po celý čas používania maximálny komfort a bezpečnosť.

Bezpečnosť a pohodlie:

Kolekcia AVIONAUT Evolvair Softy bola navrhnutá tak, aby poskytovala najvyšší komfort aj na dlhých cestách s dieťaťom. Špeciálna štruktúra povrchu sedačky a opierky zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu. Sedák ergonomického tvaru je potiahnutý super mäkkou tkaninou pre zaistenie pohodlie dieťaťa. Moderné farby tejto kolekcie navyše skvele ladia s interiérom súčasných automobilov.

Autosedačky pre deti AVIONAUT boli navrhnuté v spolupráci s projektantmi a konštruktérmi so skúsenosťami v leteckom odvetví. Cieľom bolo vytvoriť úplne bezpečné a pohodlné autosedačky pre deti. Zárukou kvality autosedačiek AVIONAUT je ich kompletná výroba v Európe, zaručujúca úplnú kontrolu nad ich výrobou a použitými materiálmi.

Autosedačka Evolvair rastie s vaším dieťaťom, nastavenie veľkosti podľa veľkosti dieťaťa vykonáte jednoducho s pomocou jediného tlačidla. Hlboké bočné opierky zaručujú dodatočnú ochranu v prípade bočného nárazu. Penová polypropylénová opierka pohodlne podopiera krk vášho dieťaťa. Regulácia uhla sklonu umožňuje vášmu dieťaťu cestovať v polohe, ktorá je najvhodnejšia pre jeho vek.

Poťah Alcantara vyniká svojou vysokou kvalitou. Čalúnenie je opatrené funkciou „easy clean“, ktorá pomáha udržať čistotu a hygienické požiadavky. Výmenné vložky na sedenie vám umožnia osviežiť vzhľad autosedačky. Môžete ich zakúpiť ako dodatočné príslušenstvo. Mäkká vložka zaručuje dieťaťu aj počas dlhých ciest tepelný komfort a cirkuláciu vzduchu. Poťah môžete prať v práčke.

Inštalácia:

Pre deti od 9 do 18 kg sa autosedačka do automobilu inštaluje pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu a dieťa je pripútané 5-bodovým bezpečnostným pásom. Intuitívne vedenie bezpečnostného pásu uľahčuje správnu a rýchlu montáž autosedačky. Napínače bezpečnostných pásov zaručujú dokonalé upevnenie autosedačky.

Pre deti od 15 do 36 kg sa demontujú 5-bodové bezpečnostné pásy a dieťa je pripútané s pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu automobilu.

Rozmery a špecifikácie:

  • Rozmery (š. X v. X h.): 46 × 59 × 50 cm
  • Hmotnosť: 8,55 kg

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader