AVIONAUT Autosedačka Evolvair Royal 2018 (9-36 kg) - béžová / šedá

AVIONAUT Autosedačka Evolvair Royal 2018 (9-36 kg) - béžová / šedá

Farba

skladom
cena: 184,90 €
Nakúpte akýkoľvek produkt značky Avionaut a získate slnečná clona úplne ZADARMO
DARČEK: AVIONAUT Adhézne slnečná clona

Kód: F024193 , EAN: 5907603465968 , Značka: Avionaut

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

AVIONAUT Autosedačka Evolvair Royal 2018 (9-36 kg) - béžová / šedá

Neobyčajná kolekcia AVIONAUT Evolvair ROYAL bola navrhnutá pre najnáročnejších užívateľov. Okrem maximálneho komfortu, ergonomického tvaru a dôrazu na bezpečie dieťaťa autosedačka vyniká luxusnými záprahovými materiálmi najvyššej kvality.

Autosedačka AVIONAUT Evolvair je určená pre deti od 9 do 36 kg (cca od 9 mesiacov do 12 rokov). Autosedačka ergonomického tvaru rastie s vaším dieťaťom a zaručuje mu po celý čas používania maximálny komfort a bezpečnosť.

Bezpečnosť a pohodlie:

Autosedačky pre deti AVIONAUT boli navrhnuté v spolupráci s projektantmi a konštruktérmi so skúsenosťami v leteckom odvetví. Cieľom bolo vytvoriť úplne bezpečné a pohodlné autosedačky pre deti. Zárukou kvality autosedačiek AVIONAUT je ich kompletná výroba v Európe, zaručujúca úplnú kontrolu nad ich výrobou a použitými materiálmi.

Autosedačka AVIONAUT Evolvair rastie s vaším dieťaťom, nastavenie veľkosti podľa veľkosti dieťaťa vykonáte jednoducho pomocou jediného tlačidla. Hlboké bočné opierky zaručujú dodatočnú ochranu v prípade bočného nárazu. Penová polypropylénová opierka pohodlne podopiera krk vášho dieťaťa. Regulácia uhla sklonu umožňuje vášmu dieťaťu cestovať v polohe, ktorá je najvhodnejšia pre jeho vek.

Ekologická koža je veľmi odolná a jednoducho udržiavateľná. Kombinácia kože a poťahu Alcantara dotvára jedinečný charakter autosedačky. Praktická funkcia „easy clean“ uľahčuje údržbu čalúnenie. Výmenné vložky na sedenie vám umožnia osviežiť vzhľad autosedačky. Môžete ich zakúpiť ako dodatočné príslušenstvo. Mäkká vložka zaručuje dieťaťu aj počas dlhých ciest tepelný komfort a cirkuláciu vzduchu. Poťah môžete prať v práčke.

Inštalácia:

Pre deti od 9 do 18 kg sa autosedačka do automobilu inštaluje pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu a dieťa je pripútané 5-bodovým bezpečnostným pásom. Intuitívne vedenie bezpečnostného pásu uľahčuje správnu a rýchlu montáž autosedačky. Napínače bezpečnostných pásov zaručujú dokonalé upevnenie autosedačky.

Pre deti od 15 do 36 kg sa demontujú 5-bodové bezpečnostné pásy a dieťa je pripútané s pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu automobilu.

Rozmery a špecifikácie:

  • Rozmery (š. X v. X h.): 46 × 59 × 50 cm
  • Hmotnosť: 8,65 kg

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader