AVENT Cumlík Ultrasoft Deco 6-18m, 2 ks, dievčatko

AVENT Cumlík Ultrasoft Deco 6-18m, 2 ks, dievčatko

skladom
Bežná cena: 6,99 €
akčná cena: 6,39 €

Kód: F038676 , EAN: 8710103804154 , Značka: Avent

AVENT Cumlík Ultrasoft Deco 6-18m, 2 ks, dievčatko

Avent cumlíky Ultrasoft pre dievčatká:

  • 6 – 18 mesiacov
  • silikónové
  • bez BPA
  • Kotúč FlexiFit pre menej otlačkov a menej podráždenej pokožky
  • Sterilizačná/tran­sportná krabička umožňuje sterilizovať cumlík v mikrovlnnej rúre a nosiť ho so sebou.

Ortodontický, stlačiteľný a symetrický cumlík AVENT rešpektuje prirodzený vývoj ďasien, zubov a zubného podnebia dieťaťa i v prípade, že sa cumlík v ústach dieťaťa otočí.

Nové cumlíky Ultrasoft ponúkajú bábätkám ešte väčší komfort. Tieto cumlíky majú viac otvorov v kotúči, ktoré zaisťujú väčšiu cirkuláciu vzduchu a predchádzajú hromadeniu slín za kotúčom.

Sanie ukľudnuje bábätká. Rovnako, ako mnoho ostatných rodičov pred vami, zistíte, že používanie cumlíka vo chvíľach, keď všetky ostatné metódy vedúce k utíšeniu dieťaťa zlyhajú, je jediný spôsob, aby sa vaše dieťaťko ukľudnilo a pokojne odpočívalo. Platí to pred spaním i v akejkoľvek inej situácii.

Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby.

Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková.

Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte. Design šidítek se pravidelně mění.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader