AVENT Cumlík Džungľa (6-18m) 2ks - chlapec - opička a levíček

AVENT Cumlík Džungľa (6-18m) 2ks - chlapec - opička a levíček

skladom
Bežná cena: 5,99 €
akčná cena: 5,19 €

Kód: F026927 , EAN: 8710103787679 , Značka: Avent

AVENT Cumlík Džungľa (6-18m) 2ks - chlapec - opička a levíček

Ortodontický, stlačiteľný a symetrický cumlík AVENT rešpektuje prirodzený vývoj ďasien, zubov a zubného podnebia dieťaťa aj v prípade, keď sa cumlík v ústach dieťaťa otočí.

Nové cumlíky Sensitive ponúkajú bábätkám ešte väčší komfort. Tieto cumlíky majú viac otvorov v kotúči, ktoré zaisťujú väčšiu cirkuláciu vzduchu a predchádzajú hromadeniu slín za kotúčom.

Sanie bábätká upokojuje. Rovnako ako mnoho ostatných rodičov pred vami zistíte, že používanie cumlíka v okamihoch, keď všetky metódy na utíšenie dieťaťa zlyhajú, je jediný spôsob, aby sa vaše bábätko utíšilo a v kľude odpočívalo.

Bábätká s cumlíkom kľudnejšie spia, menej sa v spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo je doporučované pediatrami. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľaši, znižuje možnosť poškodenia zubov a môže znížiť riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvára nevhodný tlak na podnebie a predné zuby.

Cumlíky Avent:

Všetky cumlíky AVENT sú silikónové. Silikón je bez chuti a zápachu, cumlíky majú dlhšiu životnosť a lepšie sa čistia než cumlíky kaučukové.

Vlastnosti:

  • Pre deti 6–18 mesiacov
  • silikónové
  • Bez BPA

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader