ATOK Original detský umývací olej intímky 100 ml

ATOK Original detský umývací olej intímky 100 ml

ATOK Original detský umývací olej intímky 100 ml

nedostupné
cena: 6,90 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F001591 , EAN: 8595107538737

ATOK Original detský umývací olej intímky 100 ml

preparáty na intímnu hygienu sú šetrnou alternatívou bežne používaných výrobkov tohto zamerania, z ktorých väčšina obsahuje chemické látky nadmerne zaťažujúce a vysušujúci pokožku a teda narušujúce jej rovnováhu.

Preparáty Original ATOK spĺňajú všetky požiadavky prirodzeného a šetrného ošetrenia sliznice pohlavných orgánov, chráni ju a poskytujú najlepšiu možnú starostlivosť. Sliznicu pohlavných orgánov čistí a ošetrujú šetrne a fyziologicky, bez toho, aby narušovali jej prirodzenú symbiotickú mikroflóru.

Odporúčanie:

ku každodennej intímnej hygiene detí, sliznicu pohlavných orgánov čistí a ošetruje šetrne a fyziologicky, bez toho, aby narušoval jej prirodzenú symbiotickú mikroflóru.

Účinky:

regeneruje, zjemňuje a zvláčňuje, dezodoruje, obsiahnuté éterické oleje sú známe aj hojivými účinkami a schopnosťou pôsobiť proti baktériám a plesniam.

Aróma:

jemné, bylinné.

Zloženie:

rastlinné oleje – sójový, mandľový a jojobový, éterické oleje – levanduľa, tymián a citrón, emulgátor, vitamín E.

Účel a spôsob použitia:

určené k intímnej hygiene detí. Primerané množstvo umývacieho oleja nanesieme na intímne miesta a opláchneme vodou. Preparáty sú vhodné pre každodenné používanie. Okrem intímnej hygieny možno tieto umývacie oleje využiť aj ako jemné sprchovacie prostriedky k starostlivosti o pokožku celého tela.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader