ATOK Original detský opaľovací olej OF10 100 ml

ATOK Original detský opaľovací olej OF10 100 ml

do 3-5 dní
cena: 11,99 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F001595 , EAN: 8595107514496

ATOK Original detský opaľovací olej OF10 100 ml

ATOK Original detský opaľovací olej OF10 100ml

Popis:

Opaľovací olej chrániaci pokožku pred nežiaducimi vplyvmi UV-žiarenia. Vhodný pre deti, ale aj pre dospelých s citlivou pokožkou. Preparát je vyrobený z rastlinných olejov, rýchlo a úplne sa vstrebáva do pokožky, nezanecháva pocit lepkavosti a nebráni prirodzenému dýchaniu pokožky ako bežné opaľovacie prípravky z minerálnych olejov. Vďaka obsahu špecifických éterických olejov pôsobí opaľovací olej zároveň ako repelent.

Účinky:

pokožku chráni pred nežiaducimi vplyvmi UV-žiarenia, pôsobí repelentne.

Typ pokožky:

všetky, najmä citlivá.

Aróma:

jemné, bylinné.

Zloženie:

rastlinn & ‚oleja – sezamový, mandľový, borákový, pupalkový az pšeničných klíčkov, olejové maceráty – nechtíkový a ľubovníkový, éterické oleje – levanduľa, mrkvový &‘ semená, harmanček modrý a medovka lekárska, ochranné filtre, vitamín E.

Spôsob použitia:

pred začiatkom slnenia nanesieme dostatočné množstvo (cca 2 mg / cm2) na pokožku a jemne ho rozotrieme. Vďaka svojmu zloženiu je olej vhodný tiež pre deti už od troch rokov veku. Pre lepšiu vstrebateľnosť preparátu odporúčame olej pred opaľovaním naniesť na vlhkú pokožku.

Upozornenie:

nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Nedostatočné množstvo prostriedku znižuje stupeň ochrany. Nadmerné slnenie poškodzuje vaše zdravie.

TIP:

Pôsobí repelentne

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader