ATOK Opaľovací olej Karotenoidy OF15 100 ml

ATOK Opaľovací olej Karotenoidy OF15 100 ml

ATOK Opaľovací olej Karotenoidy OF15 100 ml

skladom

cena: 13,73 €

Kód: F005445 , EAN: 8595107522668

Atok Opaľovací olej Karotenoidy OF15 100 ml

Popis:

Karotenoidy obsiahnuté v rakytníkovom oleji (beta-karotén, lykopén), v riase Haematococcus pluvialis (astaxantín) a v oleji zo semienok rajského jablka (lykopén) sa ukladajú v koži a zmierňujú vplyv UV-žiarenia na pokožku. Pleť vďaka ich prítomnosti získa bronz.

Odporúčanie:

k účinnej ochrane pred UV-žiarením a pred negatívnymi vplyvmi opaľovania (vznik fotodermatózy, predčasné starnutie pleti, tvorba vrások, pigmentových škvŕn na koži a pod.)

karotenoidy obsiahnuté v rakytníkovom oleji (beta-karotén, lykopén), v riase Haematococcus pluvialis (astaxantín) a v oleji zo semienok rajského jablka (lykopén) sa ukladajú v koži a zmierňujú vplyv UV-žiarenia na pokožku. Pleť vďaka ich prítomnosti získa bronzové sfarbenie, bez toho aby sme ju museli nadmerne vystavovať slnku. Obsiahnutý komplex karotenoidov a vitamínu E je silným antioxidantom, ktorý prispieva k ochrane kože pred vznikom fotodermatózami, zabraňuje tvorbe vrások v dôsledku nadmerného opaľovania a podporuje pružnosť a vláčnosť pokožky. Amarantový a olivový olej obsahujú skvalén, ktorý je základnou zložkou ľudskej kože. Skvalén má schopnosť upokojovať pokožku, napomáha predchádzať jej podráždeniu a začervenanie.

Účinky:

chráni pred nežiaducimi vplyvmi UV-žiarenia a opaľovanie, upokojuje a regeneruje.

Typ pokožky:

Všetky.

Aróma:

jemné, bylinné.

Aktívne látky:

rastlinné oleje – z rakytníka, semienok rajského jablka, brusnice, amarantový, makadamiový, olivový, sezamový, jojobový, kokosový a mandľový; extrakt z riasy Haematococcus pluvialis; éterické oleje – levanduľa, majorán, a mrkvová semená; vitamín E; ochranné filtre.

Upozornenie:

nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Nedostatočné množstvo prostriedku znižuje stupeň ochrany. Nadmerné slnenie poškodzuje vaše zdravie.

Účel a spôsob použitia:

určené k ochrane pokožky pred UV-žiarením a negatívnymi vplyvmi opaľovania. Pred začiatkom slnenia nenesieme dostatočné množstvo (cca 2 mg na cm²) oleja na pokožku a jemne ho rozotrieme. Odporúčame olej naniesť cca 10–15 minút pred pobytom na slnku, aby došlo k požadovanému preniknutiu účinných látok do pokožky.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader