ATOK Nosový olej BABY 20 ml

ATOK Nosový olej BABY 20 ml

nedostupné
cena: 10,90 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F001588 , EAN: 8595107516209

ATOK Nosový olej BABY 20 ml

ATOK Nosové olej BABY 20 ml

Popis:

Nosový olej v podobe kvapiek vhodný pri nachladnutí aj ako prevencia proti nádche. Zaisťuje ochranu nosovej sliznice pred vysúšaním a nepriaznivými vplyvmi okolitého prostredia. Prispieva k odolnosti sliznice proti podráždeniu či ochorenie. Neobsahuje mentol, ktorý by u detí mohol vyvolávať krátkodobo nepríjemné pocity.

Tento preparát bol vyskúšaný v Ústave pediatrie, pôrodníctva a gynekológie Ukrajiny u mnohých novorodencov s veľkým prenatálnom rizikom vývojovej infekcie. Výsledky jednoznačne potvrdili jeho priaznivý vplyv na zvýšenie obranyschopnosti nosovej sliznice a na obnovu jej prirodzenej mikroflóry.

Aróma:

jemné, bylinné, typicky kamilkové.

Zloženie:

rastlinné oleje – sójový, mandľový a jojobový, olejový macerát ľubovníkový, éterické oleje – harmanček modrý a levandule, vitamín E.

Spôsob použitia:

určené k starostlivosti nosovej sliznice detí. Niekoľkokrát denne aplikujeme po jednej kvapke oleja do okolia nosa. U menších detí odporúčame k aplikácii oleja použiť vatovú tyčinku a nosovej dierky iba jemne vytrieť. Po jeho nanesení sa na nosovú sliznicu vytvorí veľmi jemný ochranný olejový film.

TIP:

Niektorí zákazníci používajú tento preparát pri sennej nádche, kedy pomáha upokojiť podráždenú sliznicu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader