ATOK Detský balzam pri zapareninách 50 ml

ATOK Detský balzam pri zapareninách 50 ml

nedostupné
cena: 9,76 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005451 , EAN: 8595107525751

ATOK Detský balzam pri zapareninách 50 ml

Prírodný balzam s obsahom bambuckého masla a včelieho vosku účinne prispieva k upokojeniu a regenerácii pokožky. Obsiahnuté aktívne látky napomáhajú procesu obnovy poškodenej pokožky a zmierňujú podráždenie.

Účel použitia:

k starostlivosti o zaparenú pokožku, ale aj ako prevencia pred vznikom zaparenín.

prírodný balzam s obsahom bambuckého masla a včelieho vosku. Ľahko sa rozotiera, na pokožke vytvára jemný ochranný film. Vyvážená kombinácia harmančeka modrého, levanduľa, tea tree, tymianu a mrkvových semien účinne podporuje upokojenie a regeneráciu, zmierňuje podráždenie a výborne napomáha procesu obnovy poškodenej pokožky. Obsiahnutý vitamín E a jojobový olej pokožku účinne ošetrujú a zvláčňujú.

Účinky:

výrazne upokojujúce, regeneračné, zvláčňujúce. Pre dospelých pri zapareninách pod prsiami, na podráždené prsné bradavky, či pri vyrážke z potenia.

Aróma:

bylinné, s nádychom harmančeka.

Aktívne látky:

rastlinný olej jojobový; bambucké maslo; éterické oleje – harmanček modrý, levanduľa, tea tree, tymián červený, mrkvová semená; vosk; vitamín E.

Použitie:

požadované množstvo balzamu nanesieme v tenkej vrstve na čistú, suchú pokožku v oblasti vzniku zaparenín. Aplikáciu balzamu by malo vždy predchádzať dôkladné očistenie pokožky. Vhodný pre každodenné použitie.

TIP:

tento preparát je vhodný tiež pre dospelých pri zapareninách pod prsiami, na podráždené prsné bradavky, či pri vyrážke z potenia. Vhodný tiež ako prevencia.

Upozornenie:

Pred samotným dojčením prsnej bradavky dôkladne umyte!

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader