ATOK Balzam šípiek 50 ml

ATOK Balzam šípiek 50 ml

nedostupné
cena: 11,10 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005452 , EAN: 8595107516315

ATOK Balzam šípiek 50 ml

Atok Balzam šípek 50 ml

Popis:

Tento prírodný balzam výrazne regeneruje a upokojuje pokožku. Obsiahnutý šípkový olej je bohatým zdrojom vitamínov a nenasýtených mastných kyselín, intenzívne ošetruje a vyhladzuje pokožku.

Účel použitia:

k starostlivosti o pokožku tváre a tela. Vhodný pri atopickom a kontaktným ekzému a lupienke.

prírodný balzam tuhšej konzistencie. Pri kontakte s pokožkou topí, ľahko sa rozotiera a má výbornú sklznosť. Obsiahnuté bambucké maslo pokožku zjemňuje a udržuje jej prirodzenú vlhkosť. Šípkový olej je bohatým zdrojom vitamínov a nenasýtených mastných kyselín, najmä gama-linolénovej. Intenzívne ošetruje a vyhladzuje, podporuje vitalitu a regeneráciu pokožky, upokojuje zápaly. Jedná sa o neutrálny preparát, ktorý možno podľa individuálnych potrieb obohacovať éterickými olejmi (pozri tabuľku Odporúčané koncentrácie).

Účinky:

výrazne regeneruje, upokojuje a zjemňuje, čím prispieva k spomaleniu starnutia a vzniku vrások, napomáha vyblednutiu pigmentových škvŕn, prispieva k výžive a hydratáciu pleti. k ošetreniu popraskaných bradaviek u dojčiacich žien, na prevenciu a ošetrenie zaparenín, k starostlivosti o strie a jazvy (pooperačné, vzniknuté následkom akné alebo popálenín, vrátane jaziev starších, zväčšených a zhrubnutých), k starostlivosti o nechty, ako prevenciu omrzlín aj ochranný a hojivý balzam na pery.

Typ pokožky:

suchá, zrelá, citlivá, podráždená, šupinatá, popraskaná, problematická, s rozšírenými pórmi a žilkami.

Aróma:

jemné, s ovocným nádychom.

Aktívne látky:

bambucké maslo, rastlinný olej šípkový, vitamín E.

Použitie:

požadované množstvo balzamu nanesieme na pokožku a votrieme. Frekvencia použitia je individuálna.

TIP:

šípkový balzam môžete vyskúšať na ošetrenie popraskaných bradaviek u dojčiacich žien, na prevenciu a ošetrenie zaparenín, k starostlivosti o strie a jazvy (pooperačné, vzniknuté následkom akné alebo popálenín, vrátane jaziev starších, zväčšených a zhrubnutých), k starostlivosti o nechty, ako prevenciu omrzlín aj ochranný a hojivý balzam na pery. Tento balzam je veľmi vhodný tiež k masážam celého tela.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader