ARIEL White Flowers 1,3l (20 dávok) - tekutý prací prostriedok

ARIEL White Flowers 1,3l (20 dávok) - tekutý prací prostriedok

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F003403 , EAN: 4084500395510

ARIEL White Flowers 1,3l (20 dávok) - tekutý prací prostriedok

ARIEL White Flowers 1,3l (20 dávok) – tekutý prací prostriedok

Popis:

Tekutý prací prostriedok Ariel na farebné a biele prádlo, s kvetinovou vôňou White Flowers.

Tekutý prášok Ariel, ktorý kombinuje najlepšie účinky Arielu pri odstraňovaní škvŕn a starostlivosť tekutého Arielu, nezanecháva zvyšky, uchováva žiarivé farby a belosť bielizne a má unikátny aplikačný uzáver, ktorý pomôže odstrániť aj tie najodolnejšie škvrny.

Aplikačný uzáver na škvrny pomáha ošetriť bielizeň pred praním, odstraňovať škvrny a správne dávkovať tekutý prací prostriedok.

** Vlastnosti a výhody:**

  • Po vypraní už žiadne biele zvyšky na bielizni. Úplne sa rozpustí vo vode aj pri nízkych teplotách, takže na rozdiel od práškového pracieho prostriedku nezanecháva na bielizni žiadne biele zvyšky.
  • Lepšie sa rozpúšťa, takže lepšie odstraňuje škvrny. Vďaka duálnemu polymérovému systému sa dostane k jadru škvrny rýchlejšie, takže ju odstráni efektívnejšie ako vo fáze ošetrenia bielizne pred praním.
  • Uzáver pre unikátne a jednoduché ošetrenie bielizne pred praním a pre ľahké dávkovanie. Pomáha presne zacieliť na škvrny: rozotiera, zapracováva a presne dávkuje prací prostriedok.
  • Pomáha zachovávať farby žiarivé a živé. Jeho špeciálne zloženie pomáha zachovávať pôvodnú krásu farieb, neobsahuje bieliace činidlá, takže farby nevyblednú.
  • Tkaniny sú príjemnejšie na dotyk než po vypraní v pracom prášku. Vďaka jeho unikátnemu tekutému zloženiu sú tkaniny hebkejšie na dotyk i pri opakovanom praní.
  • Intenzívnejšia sviežosť pre vašu bielizeň ako pri použití pracieho prášku. Vďaka jeho tekutému zloženiu s vôňou bude vaše oblečenie po každom vypraní sviežejšie voňať.
  • Koncentrovanejšia a kompaktnejšia forma. Jeho ľahká ale pevná umelohmotná fľaša je praktická, ľahko sa uchopí do ruky, ľahko sa prenáša, používa aj skladuje.

Zloženie:

  • 5–15% aniontové povrchovo aktívne látky
  • 5% neiontové povrchovo aktívne látky
  • Fosfonáty, mydlo, enzýmy, optické zosvetľovače, Benzisothiazo­linone, Methylisothia­zolinone, parfumy, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool

Upozornenie:

Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití si opláchnite a osušte ruky. Zabráňte kontaktu s očami. Po zasiahnutí očí ich dôkladne vypláchnite veľkým množstvom vody. Ľudia s citlivou alebo poškodenou pokožkou by sa mali vyvarovať dlhšieho kontaktu s výrobkom. Pokiaľ výrobok prehltnete, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Uchovávajte mimo dosahu detí, aby ste sa vyhli nebezpečenstvu otravy.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader