ARIEL Mountain Spring 1,3l – tekutý prací prostriedok (Premium Klub)

ARIEL Mountain Spring 1,3l – tekutý prací prostriedok (Premium Klub)

nedostupné
cena: 1 000,00 €

Tento výrobok nie je možné zakúpiť samostatne :-(

Kód: F005567 , EAN: 4084500392328

ARIEL Mountain Spring 1,3l – tekutý prací prostriedok (Premium Klub)

ARIEL Mountain Spring 1,3l – tekutý prací prostriedok (Premium Klub)

Samostatne nepredajný tovar.

Popis:

Tekutý prací prostriedok Ariel so sviežou vôňou Mountain Spring. Tekutý prací prostriedok je určený na farebné a biele prádlo. Nezanecháva zvyšky, uchováva žiarivé farby a bielosť bielizne a má unikátny aplikačný uzáver, ktorý vám pomôže odstrániť aj tie najodolnejšie škvrny.

Vlastnosti a výhody:

  • Po vypraní už žiadne biele zvyšky na bielizni. Úplne sa rozpustí vo vode aj pri nízkych teplotách, takže na rozdiel od práškového pracieho prostriedku nezanecháva na bielizni žiadne biele zvyšky.
  • Lepšie sa rozpúšťa, takže lepšie odstraňuje škvrny. Vďaka duálnemu polymérovému systému sa dostane k jadru škvrny rýchlejšie, takže ju odstráni efektívnejšie ako vo fáze ošetrenia bielizne pred praním.
  • Uzáver pre unikátne a jednoduché ošetrenie bielizne pred praním a pre ľahké dávkovanie. Pomáha presne zacieliť na škvrny: rozotiera, zapracováva a presne dávkuje prací prostriedok.
  • Pomáha zachovávať žiarivé a živé farby. Jeho špeciálne zloženie pomáha zachovávať pôvodnú krásu farieb, neobsahuje bieliace činidlá, takže farby nevyblednú.
  • Tkaniny sú príjemnejšie na dotyk než po vypraní v pracom prášku. Vďaka jeho unikátnemu tekutému zloženiu sú tkaniny hebkejšie na dotyk i pri opakovanom praní.
  • Intenzívnejšia sviežosť pre vašu bielizeň ako pri použití pracieho prášku. Vďaka jeho tekutému zloženiu s vôňou bude vaše oblečenie po každom vypraní sviežejšie voňať.
  • Koncentrovanejšia a kompaktnejšia forma. Jeho ľahká ale pevná umelohmotná fľaša je praktická, ľahko sa uchopí do ruky, ľahko sa prenáša, používa aj skladuje.

Zloženie:

  • 5–15% Aniontové povrchovo aktívne látky
  • <5% Neiontové povrchovo aktívne látky
  • Fosfonáty, mydlo, enzýmy, optické zosvetľovače, Benzisothiazo­linone, Methylisothia­zolinone, parfumy, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Linalool

Upozornenie:

Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití si opláchnite a osušte ruky. Zabráňte kontaktu s očami. Po zasiahnutí očí ich dôkladne vypláchnite veľkým množstvom vody. Ľudia s citlivou alebo poškodenou pokožkou by sa mali vyvarovať dlhšieho kontaktu s výrobkom. Pokiaľ výrobok prehltnete, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Uchovávajte mimo dosahu detí, aby ste sa vyhli nebezpečenstvu otravy.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader