AQUAFRESH Little Teeth (50ml) – detská zubná pasta

AQUAFRESH Little Teeth (50ml) – detská zubná pasta

skladom
cena: 2,19 €

Kód: F006115 , EAN: 3830029292172 , Značka: Aquafresh

AQUAFRESH Little Teeth (50ml) – detská zubná pasta

Aquafresh Little Teeth zubná pasta pre deti sa spoľahlivo postará o mliečne zúbky najmenších členov rodiny. Detská zubná sklovina je až o päťdesiat percent tenšia než zubná sklovina dospelých, a preto je aj náchylnejšia k tvorbe zubného kazu.

Aquafresh Little Teeth zubná pasta pre deti má špeciálne vyvážené zloženie, ktoré sa stará o zúbky detí vo veku troch až piatich rokov. Fluorid obsiahnutý v jemnom zložení posilňuje zubnú sklovinu i ďasná.

Neabrazívne zloženie odstraňuje škodlivé baktérie, ktoré spôsobujú kazivosť zuba. Jemná mätová príchuť nepáli a osviežuje.

Použitie:

Na kefku naneste množstvo produktu o veľkosti hrášku. Prehltnutie pasty obmedzte na minimum. Po umytí ústa dôkladne vypláchnite. Používať pod dozorom dospelého.

Zdravé zuby

Krásne zdravé zuby a žiarivo biely úsmev sú meradlom úspechu, sebavedomia a osobnej pohody. Prevencia a správna ústna hygiena je najlacnejším a najjednoduchším spôsobom jako zachovať vlastné zuby po celý život.

Pravidelnými kontrolami v ordinácii a správne vykonávanou ústnou hygienou možno úspešne bojovať s bakteriálnym povlakom, ktorý je príčinou zubného kazu, ochorenia ďasien, pokročilej fázy paradentózy a nepríjemného dychu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader