ANSMANN LED svetlo Šmolkovia – plyšiak na spanie

ANSMANN LED svetlo Šmolkovia – plyšiak na spanie

nedostupné
Bežná cena: 22,10 €
akčná cena: 14,99 €

Kód: F015307 , EAN: 4013674037025 , Značka: Ansmann

ANSMANN LED svetlo Šmolkovia – plyšiak na spanie

Jemné a príjemné svetlo pomôže vášmu dieťatku pokojne zaspať. Ansmann Šmolko vyžaruje upokojujúce modré svetlo a hrá ukľudňujúcu melódiu. Od tejto chvíle sa už dieťa nebude v noci báť. Vďaka malým rozmerom je tiež vhodné na cestovanie. Rozmery svetla – 300 × 180 × 310 mm. Prevádzka na 3 AA batérie.

Jednoduchá údržba:

Elektronická jednotka je vyberacia a tak možné plyšovú hračku bez obáv vyprať.

Funkcia:

Nočné svetlo a uspávanku aktivujete jednoducho stlačením bruška plyšovej hračky. Jednotlivé funkcie možno nezávisle na sebe zapnúť či vypnúť. Plyšová hračka bude hrať vášmu dieťatku uspávanku založenú na „Spi maličká, spi“.

Automatické vypnutie:

Veľkou výhodou je funkcia automatického vypnutia. Dieťa zaspáva pri svetle a hudbe, ktorá podporuje hlbší spánok. Svetlo sa vypne po 30 minútach a hudba po 15 minútach.

Úsporné riešenie:

LED technológia zaručuje spoľahlivú prevádzku. Veľmi dlhá životnosť batérie a zanedbateľné náklady na prevádzku. Ďalšou výhodou je, že sa lampa nezahrieva a to ani po dlhej prevádzke.

Bezpečnosť na prvom mieste:

Bezpečnosť vášho dieťaťa je najvyššou prioritou. Výrobky Ansmann sú preto schválené TÜV v súlade s najnovšími smernicami pre hračky. To zaručuje maximálnu možnú bezpečnosť. Priestor pre batérie je chránený zaskrutkovaným uzáverom a tak sa dieťa nemá šancu dostať k batériám.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader