AFRIN Pure Sea Isotonic 75 ml

AFRIN Pure Sea Isotonic 75 ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F003783 , EAN: 8584055999684

AFRIN Pure Sea Isotonic 75 ml

Afrin Pure Sea Isotonic 75 ml

Popis:

Afrin® PureSea ™ Nosová hygiena je 100% prírodný sterilizovaný zriedený roztok morskej vody bohaté na stopové prvky. Čo je Afrin® PureSea ™ a kedy by ste ho mali použiť?

Predstavuje bezpečný, jednoduchý a účinný spôsob čistenia nosových dutín. Afrin® PureSea ™ je dobre prispôsobený starostlivosť aj o najjemnejšie nosovej sliznice a je dokonale bezpečný pre dlhodobé užívanie niekoľkokrát denne.

Neobsahuje konzervačné látky a chemické prísady.

Afrin® PureSea ™ Nosová hygiena:

  • Odstaňuje hlieny, alergény, vírusy a baktérie pre ochranu pred nádchou a alergiami.
  • Zvlhčuje nosovú sliznicu pre pohodlné dýchanie.
  • Obnovuje zdravé dýchanie nosom.

Afrin® PureSea ™ Nosová hygiena je tiež odporúčaný ako príprava pre užívanie iných produktov pri liečbe nosových ťažkostí.

Pred použitím Afrin® PureSea ™:

Ak sa liek užíva podľa návodu, nie sú potrebné žiadne zvláštne opatrenia. Po akomkoľvek chirurgickom zákroku alebo úrazu sa poraďte so svojím lekárom. Afrin® PureSea ™ Nosová hygiena môžu užívať tehotné a dojčiace ženy. Afrin® PureSea ™ Nosová hygiena môžu užívať dospelí a deti vo veku 3 rokov a staršie.

Návod na použitie Afrin® PureSea ™ Nosová hygiena:

Afrin® PureSea ™ môže byť dávkovaný v ľubovoľnej pozícii prípravku. 1. Nasaďte nosový nadstavec. 2. Postavte sa k umývadlu, predkloňte sa a otočte hlavu do strany. 3. Opatrne vsuňte nástavec do hornej nosovej dierky a stlačte fľaštičku pre uvoľnenie roztoku. 4. Opakujte postup aj pri druhej nosovej dierky. 5. Vyprázdnite nos. Ak je potrebné, opakujte celý postup znova. 6. Po každom použití nástavec opláchnite horúcou vodou a osušte. Užívajte Afrin® PureSea ™ tak často, ako je potrebné pre dosiahnutie požadovanej úľavy.

K dostaniu tiež:

Afrin® PureSea ™ Nosová dekongestant pre dospelých a deti staršie ako 6 rokov, ktorí trpia upchatým nosom. Afrin® PureSea ™ Detský sprej určený deťom a dojčatám od 2 týždňov veku a starším.     Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte po dátume exspirácie uvedenom na dne fľaštičky a škatuľky. Nevystavujte priamemu slnečnému svitu alebo teplote vyššej ako 50 ° C. Nádoba je pod tlakom: po vyprázdnení neprepichujte a nevhadzujte do ohňa. Uchovávajte pri teplote 0–30 ° C. Balenie: 75 ml

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader