ABC DESIGN Viper 4 Kočík - Black

ABC DESIGN Viper 4 Kočík - Black

nedostupné
cena: 454,50 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F015351 , EAN: 4045875036989

ABC DESIGN Viper 4 Kočík - Black

ABC DESIGN Kočík Viper 4 – black

Popis:

Moderný, nezameniteľný dizajn a zlepšená ľahká ovládateľnosť robia z Viper 4S jedinečný kočík so štyrmi ľahko ovládateľnými nafukovacími kolieskami. Predné kolieska možno zaaretovať alebo sa môžu otáčať o 360 °, čím sa zvyšuje ovládateľnosť kočíka. Kočík je v zloženom stave kompaktný a praktický pre jednoduché použitie.

S ultra-ľahkou hliníkovou konštrukciou je preprava kočíka hračka. Teleskopickú rukoväť možno v okamihu nastaviť do najpohodlnejšie polohy. Sedadlo kočíka možno pripevniť oboma smermi pomocou jednoduchého mechanizmu uchytenie. Veľký nákupný kôš a hlboká korba dopĺňajú vybavenie. Kočík Viper 4S v kombinácii so športovou nadstavbou je určený pre deti od 6 mesiacov, vďaka hlbokej korbe, ktorá je súčasťou balenia, je možné kočík použiť už od narodenia.

 

Kočík Viper 4S môže byť používaný ako cestovný systém v kombinácii s autosedačkou skupiny 0+ a príslušným adaptérom.

 

Špeciálne vlastnosti:

 

Odľahčená hliníková konštrukcia, nastaviteľná teleskopická rukoväť, strieška s okienkom, možnosť nastavenia športové nadstavby oboma smermi, otočné a aretovacie predné kolieska.

Rozmery zloženého kočíka: 90 × 67 × 50 cm rozmery rozloženého kočíka: d.100 x š.68 x v.100 cm Celková ložná plocha: d.90 x š.28cm Výška nastaviteľné rukoväte: 94 – 111cm Priemery kolies: zadné 29cm, predné 25cm Použiteľný do: 15 kg Hmotnosť: 16,2 kg

HLUBOKÁ Korba VIPER: Hlboká korba obsahuje mäkkú polstrovanou matraci, ktoré prináša úľavu pre detskú chrbticu. Korba je dodávaná vo farbe kočíka. A Vaše dieťa sa cíti pohodlne odo dňa narodenia. Súčasťou korby je aj adaptér pre nasadenie na kočík. Hlboká korba: d.77 x š.46 x v.27,5–67 cm Nosnosť: do 10 kg Hmotnosť hl.korby: 4,2 kg

Možnosť dokúpenia autosedačky a adaptéra pre uchytenie autosedačky na podvozok !! Na podvozok pasujú autosedačky od značiek: Abc Design, Cybex, Romer a Maxi Cosi.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader