Loading
Loading

6x SUNÁREK Detské sušienky písmenkové (150 g)

6x SUNÁREK Detské sušienky písmenkové (150 g)

skladom
Cena 11,94 €
Cena za kus: 1,99 €
K nákupu produktov Sunar a Sunárek nad 59,99 € získate detský dáždnik Skip Hop ako darček.

Kód: F048432 , EAN: 8590000000015 , Značka: Sunárek

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

6x SUNÁREK Detské sušienky písmenkové (150 g)

SUNÁREK písmenkové sušienky sú skvelým obohatením jedálnička malých detí. Vďaka svojim tvarom a lahodnej jemnej chuti sú chutnou desiatou pre prvé zúbky a veselé chúmanie. Veľkosť a tvar sušienok sú prispôsobené detským ručičkám, takže dieťa ich ľahko uchopí a rozvíja tak svoju zručnosť a koordináciu pohybov. Zároveň pomáhajú učiť deti lepšie konzumovať a žuť väčšie kúsky.

Písmenkové sušienky pre prvé detské zúbky. Majú prirodzenú chuť, sú vyrobené z vybraných cereálií a prírodných surovín, s vitamínmi a vápnikom. Vhodné pre deti od ukončeného 12. mesiaca veku.

Písmenkové sušienky sú skvelým obohatením jedálnička malých detí.

Vlastnosti:

  • Vďaka svojim tvarom a lahodnej jemnej chuti sú chutnou desiatou pre prvé zúbky a veselé chrúmanie.
  • Veľkosť a tvar sušienok sú prispôsobené detským ručičkám, takže dieťa ich ľahko uchopí a rozvíja tak svoju zručnosť a koordináciu pohybov. Zároveň pomáhajú učiť deti lepšie konzumovať a žuť väčšie kúsky.
  • Vhodné pre prvé zúbky
  • Znovu uzatvárateľný obal

Zloženie:

Obilná múka 61,9 % (pšenica, ryža, jačmeň, kukurica), cukor, nehydrogenovaný rastlinný olej (palmový), pšeničný škrob, pasterizované mlieko, vajcia, sušené odtučnené mlieko, minerálne látky (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, uhličitan vápenatý, fumaran Železný , síran zinočnatý), med, kypriaci látky (uhličitan amónny, uhličitan sodný, difosforečnan sodný), jodidovaná soľ (jedlá soľ, jodid draselný), aróma, vitamíny (B1, B2, B6, B12, kyselina listová, D, K, niacín ). Môže obsahovať stopy sóje, orieškov a sezamu. Obsahuje lepok.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader