Loading
Loading

6x SUNAR Premium 4 (600 g) - dojčenské mlieko

6x SUNAR Premium 4 (600 g) - dojčenské mlieko

skladom
cena: 76,74 €
Cena za kus: 12,79 €
Pri nákupe produktov Sunar a Sunárek nad 56 € si v košíku vyberiete jeden z darčekov: termoobal na fľašu G-mini alebo sadu na odtlačok ručičky Petite&Mars zdarma.
DARČEK: PETITE&MARS Odtlačok 3D v krabičke
DARČEK:  G-MINI Termoobal na fľašu, veľká -Steel Grey

Kód: F029951 , EAN: 8590000000015 , Značka: Sunar

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

6x SUNAR Premium 4 (600 g) - dojčenské mlieko

SUNAR Premium s vylepšeným zložením receptúry je tak blízko materskému mlieku ako nikdy predtým. Je určený pre deti od ukončeného 24. mesiaca veku dieťaťa (môže byť podávaný až do 6 rokov).

Zložky v novej receptúre pripravené podľa vzoru materského mlieka prispievajú k rozvoju:

  • Imunity
  • Mozgu
  • Poznávacích funkcií dieťaťa

Sunar obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému je deťmi veľmi dobre prijímaný.

SUNAR Premium sa vyznačuje jedinečným zložením, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka.

  • Vitamín A: Prispieva k správnej funkcii imunitného systému
  • Vitamín C: Zvyšuje vstrebávanie železa
  • Železo prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí
  • LCP mastné kyseliny: Kyselina alfa-linolénová patrí medzi omega 3 mastné kyseliny a prispieva k rozvoju mozgu
  • Galaktooligosacha­ridy (GOS): Sú podobné oligosacharidom materského mlieka a sú pre organizmus dôležité

Obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku.

Mliečna výživa, ktorá je určená pre výživu malých detí od ukončeného 24. mesiaca veku v období odstavovania alebo pokiaľ nemôžu byť dojčené.

Má byť iba súčasťou zmiešanej stravy.

Spôsob prípravy:

Starostlivo si umyte a osušte ruky. Sterilizujte cumlík, fľašu a krúžok tak, že ich ponoríte do vriacej vody na 10 minút. V inej nádobe prevarte dojčenskú vodu, ochlaďte ju na 40 ° C a vlejte požadované množstvo do fľaše (pozri tabuľku). Naplňte odmerku vrchovato práškom, prebytok zarovnajte ostrím čistého noža a vsypte do fľaše požadovaný počet odmeriek (pozri tabuľku). Dobre zatvorte a pretrepte. Pred podávaním dieťaťu si skontrolujte na ruke, že teplota mlieka nie je vyššia ako 37 až 40 ° C.

Zloženie:

Sušené odtučnené mlieko, laktóza (z mlieka), maltodextrín, slnečnicový olej, mliečny tuk, galaktooligosacha­ridy (z laktózy), repkový olej, palmový olej, srvátková bielkovina (z mlieka), kokosový olej, ortofosfáty vápenatý, uhličitan vápenatý, citran sodný, citrát draselný, rybí olej, emulgátor (sójový lecitín), chlorid draselný, chlorid horečnatý, kyselina L-askorbová, chlorid cholínu, síran železnatý, inositol, L-askorbylpalmitan, síran zinočnatý, L-karnitín, nikotínamid, D-pantothenát vápenatý, síran meďnatý , D-alfa tokoferol, DL-alfa tokoferol, tiamín hydrochlorid, retinylacetát, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, fytomenadión, kyselina listová, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Dôležité upozornenie:

Dojčenie je najlepšia a najlacnejšia forma výživy Vášho bábätka, ktorá zároveň poskytuje dobrú ochranu proti chorobám. Časté dojčenie je najlepší spôsob, ako podporiť tvorbu mlieka. Počas dojčenia dbajte, aby ste prijímali vyváženú stravu. Rozhodnutie nedojčiť možno len ťažko vziať späť. Podávanie ďalšej výživy môže ovplyvniť úspešné dojčenie. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča počas prvých 6 mesiacov výhradne dojčenie. Poraďte sa v zdravotnom stredisku alebo s detským lekárom. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života Vášho dieťaťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader