6x SUNAR Complex 5 (600 g) - dojčenské mlieko

6x SUNAR Complex 5 (600 g) - dojčenské mlieko

skladom
Bežná cena: 64,14 €
akčná cena: 47,94 €
Cena za kus: 7,99 €

Kód: F014886 , EAN: 8590000000015 , Značka: Sunar

6x SUNAR Complex 5 (600 g) - dojčenské mlieko

SUNAR Complex 5 je rozpustný mliečny nápoj v prášku obohatený o dôležité vitamíny a minerálne látky tak, aby vyhovoval výživovým potrebám detí tejto vekovej kategórie. Obsahuje napr. vitamíny C, D, vápnik, kys. listovú, zinok alebo železo.

Vhodné pre deti od ukončeného 36. mesiaca.

  • Je preto vhodným doplnením pevnej stravy pre deti až do predškolského veku.
  • Vápnik a vitamín D sú potrebné pre normálny rast a vývoj kostí u detí.
  • Vitamíny A, C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
  • Mliečny tuk dodáva mlieku lahodnú chuť.

U detí do 5 rokov je stále potrebné dbať na optimálnu a vyváženú stravu obsahujúcu vitamíny a minerálne látky, predovšetkým železo a zinok pre normálny / zdravý vývoj dieťaťa. SUNAR Complex celá rada navyše obsahuje mliečny tuk, ktorý je významným zdrojom energie a je tiež dôležitý pre vstrebávanie vitamínov. Deti nepotrebujú už doplnky stravy a vitamíny v inej forme.

Spôsob prípravy:

Starostlivo si umyte a osušte ruky. Sterilizujte cumlík, fľašu a krúžok tak, že ich ponoríte do vriacej vody na 10 minút. V inej nádobe prevarte dojčenskú vodu, ochlaďte ju na 40 ° C a vlejte požadované množstvo do fľaše (pozri tabuľku). Naplňte odmerku vrchovato práškom, prebytok zarovnajte ostrím čistého noža a vsypte do fľaše požadovaný počet odmeriek (pozri tabuľku). Dobre zatvorte a pretrepte. Pred podávaním dieťaťu si skontrolujte na ruke, že teplota mlieka nie je vyššia ako 37 až 40 ° C.

Zloženie:

Odtučnené mlieko, laktóza (z mlieka), maltodextrín, srvátková bielkovina (z mlieka), slnečnicový olej, mliečny tuk, repkový olej, palmový olej, kokosový olej, ortofosfáty vápenatý, draselná soľ kyseliny citrónovej, citran sodný, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecitín), chlorid draselný, chlorid horečnatý, chlorid cholínu, kyselina L-askorbová, síran horečnatý, síran železnatý, inositol, L-askorbylpalmitan, síran zinočnatý, L-karnitín, nikotínamid, D-pantothenát vápenatý, síran meďnatý, DL-alfa tokoferyl acetát, D-alfa tokoferol, tiamín hydrochlorid, retinylacetát, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, kyselina listová, fytomenadión, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader