6x SUNAR Complex 2 (600g) - dojčenské mlieko

6x SUNAR Complex 2 (600g) - dojčenské mlieko Akcia Darček

6x SUNAR Complex 2 (600g) - dojčenské mlieko

skladom

Bežná cena: 65,94 €
akčná cena: 46,74 €

Kód: F014880 , EAN: 8590000000015

6× SUNAR Complex 2 (600g) – dojčenské mlieko

Popis:

Sunar complex je vyvinutý podľa vzoru materského mlieka.Obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku.Vápnik a vitamín D podporujú rast kostí. Mliečny tuk dodáva mlieku lahodnú chuť. Vďaka tomu bude mať bábätko spokojné bruško, a bude si tak môcť s vami užívať šťastné a spokojné chvíle bez plaču.

  • Spokojné bruško
  • Rast kostí
  • Imunita
  • Balenie 600 g

Sunar complex 2 vo výžive dieťaťa

Následná dojčenská výživa, ktorá je určená pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa v období odstavovaní alebo pokiaľ nemôžu byť dojčené. Má byť iba súčasťou zmiešanej stravy.

Dôležité upozornenie:

Sunar complex 2 nie je určený ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života dieťaťa. Rozhodnutie začať podávanie príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku 6 mesiacov by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a potrebách konkrétneho dojčaťa. Dojčenie je pre novorodencov a dojčatá najlepší spôsob výživy. Potravina pre zvláštnu výživu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader