6x OVKO Tekvica s jablkami a karotkou – 190g – ovocný príkrm

6x OVKO Tekvica s jablkami a karotkou – 190g – ovocný príkrm

skladom
cena: 4,00 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F029364 , EAN: 8590000000015

6x OVKO Tekvica s jablkami a karotkou – 190g – ovocný príkrm

6× OVKO Tekvica s jablkami a karotkou – 190g – ovocný príkrm

Popis:

Sterilizované ovocné pyré vhodné pre dojčatá od dokončeného 4. mesiaca veku.

Bezlepkové, normalizuje stolicu, ľahko stráviteľné, obsahuje rozšírené zastúpenie vlákniny, minerálov a antioxidantov, podporuje trávenie a ochranne pôsobí na črevný systém, tekvica obsahuje významné množstvo vitamínov skupiny A, B, C a nenasýtených mastných kyselín, podporuje vývoj imunitného a nervového sytému. Referenčná hodnota vitamínov pre dojčatá a malé deti. Obsah soli je spôsobený výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.

Zloženie:

zeleninové a ovocné pretlaky 80,1%hm., (tekvicový 32,6hm. %, jablkový 27,9% hm., karotkový 19,6% hm. ) voda, cukor, kukuričný škrob, bio celozrnná ryžová múka, vitamín C.

Na výrobu 100g výrobku bolo použitých 108,7 g ovocia so zeleninou.

Návod na použitie:

Pohár otvorte, celý obsah dobre premiešajte a podávajte bez ohrievania. Nespotrebované množstvo skladujte v uzatvorenom obale pri teplote do 10°C. Po otvorení spotrebujte do 48 hodín. Upozornenia: Pri otvorení musí uzáver cvaknúť. Ak sa viečko pri tlaku na jeho stred prehne, tento výrobok nepoužívajte. Oddelená tekutina z použitých surovín nie je na závadu. Skladujte pri teplote miestnosti. Chráňte pred vlhkosťou, mrazom a priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do: uvedené v hornej časti obalu.

Potravina na osobitné výživové účely. Ostatná potravina na výživu dojčiat a malých detí.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader