6x OVKO Jablko s marhuľami 190g – ovocný príkrm

6x OVKO Jablko s marhuľami 190g – ovocný príkrm

skladom
Bežná cena: 4,19 €
akčná cena: 3,50 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F029351 , EAN: 8590000000015

6x OVKO Jablko s marhuľami 190g – ovocný príkrm

6× OVKO Jablko s marhuľami 190g – ovocný príkrm

Popis:

Sterilizované ovocné pyré vhodné pre dojčatá od dokončeného 4. mesiaca veku.

Obsahuje vitamín C, zmäkčuje stolicu, bezgluténové. Nová chuť menej intenzívna, zdroj karoténov, z ktorých sa vytvára vitamín A, ktorý je dôležitý pre vývoj zraku, svalov a kože. Referenčná hodnota vitamínov pre dojčatá a malé deti. Obsah soli je spôsobený výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.

Zloženie:

Ovocné pretlaky 80% hm. (jablkový 65,5% hm., marhuľový 14,5% hm. ), voda, cukor, kukuričný škrob, bio celozrnná ryžová múka, vitamín C. Na výrobu 100g výrobku bolo použitých 95,5g ovocia.

Návod na použitie:

Pohár otvorte, celý obsah dobre premiešajte a podávajte bez ohrievania. Nespotrebované množstvo skladujte v uzatvorenom obale pri teplote do 10°C. Po otvorení spotrebujte do 48 hodín. Upozornenia: Pri otvorení musí uzáver cvaknúť. Ak sa viečko pri tlaku na jeho stred prehne, tento výrobok nepoužívajte. Oddelená tekutina z použitých surovín nie je na závadu. Skladujte pri teplote miestnosti. Chráňte pred vlhkosťou, mrazom a priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do: uvedené v hornej časti obalu.

Potravina na osobitné výživové účely. Ostatná potravina na výživu dojčiat a malých detí.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader