6x OVKO Banán s jablkami a jogurtom 190g – ovocný príkrm

6x OVKO Banán s jablkami a jogurtom 190g – ovocný príkrm

skladom
cena: 2,70 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F029367 , EAN: 8590000000015

6x OVKO Banán s jablkami a jogurtom 190g – ovocný príkrm

6× OVKO Banán s jablkami a jogurtom 190g – ovocný príkrm

Popis:

Sterilizované ovocné pyré vhodné pre dojčatá od dokončeného 4. mesiaca veku.

Bezlepkové, má bohatú chuť, jogurt je ľahko stráviteľné mlieko, obohacuje pokrm o bielkoviny potrebné pre rast, je zdrojom vápnika. Nepodávať deťom alergickým na kravské mlieko. Referenčná hodnota vitamínov pre dojčatá a malé deti. Obsah soli je spôsobený výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.

Zloženie:

banánový pretlak 40% hm., jablkový pretlak 33,3% hm., jogurt biely 10% hm., voda, cukor, kukuričný škrob, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, Vitamín C.

Na výrobu 100g výrobku bolo použitých 82,3 g ovocia.

Návod na použitie:

Pohár otvorte, celý obsah dobre premiešajte a podávajte bez ohrievania. Nespotrebované množstvo skladujte v uzatvorenom obale pri teplote do 10°C. Po otvorení spotrebujte do 24 hodín. Upozornenia: Pri otvorení musí uzáver cvaknúť. Ak sa viečko pri tlaku na jeho stred prehne, tento výrobok nepoužívajte. Oddelená tekutina z použitých surovín nie je na závadu. Skladujte pri teplote miestnosti. Chráňte pred vlhkosťou, mrazom a priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do: uvedené v hornej časti obalu.

Potravina na osobitné výživové účely. Ostatná potravina na výživu dojčiat a malých detí. dokončeného 4. mesiaca veku dojčaťa,

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader