Loading
Loading

6x NUTRILON 5 Advanced batoľacie mlieko 1 kg, 35+

6x NUTRILON 5 Advanced batoľacie mlieko 1 kg, 35+

skladom

V časovo obmedzenej akcii za 86,48 € 122,94 €

Cena za kus: 14,41 €
Akčná cena končí 30.1.2022 alebo pri vypredania zásob.
K nákupu 6 balení Nutrilon, získate zadarmo ako darček Philips AVENT Hrnček, na výber v košíku z dvoch variantov.

Kód: F160299 , EAN: 8590000000015 , Značka: Nutrilon

6x NUTRILON 5 Advanced batoľacie mlieko 1 kg, 35+

Objavte našu najnovšiu inováciu mliek Nutrilon 4 Advanced, špeciálne vyvinutou pre podporu imunitného systému A normálneho VÝVOJA . Naše jedinečné zloženie obsahuje našu patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP **, oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllak­tóza), ktorý prináša náš unikátny proces výroby, vitamíny C a D, ktoré prispievajú k podpore imunity a tiež vápnik*. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papírovom baleniu duo balenia! Počiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Musíte sa starať o veľa vecí, a preto je dôležité mať sa na koho obrátiť. Sme tu pre vás.

NUTRILON 4 ADVANCED batoľacie mlieko od ukončeného 24. mesiaca obsahuje: HMO 3´GL a zmes oligosacharidov GOS/FOS Živiny na podporu imunitného systému (Vitamíny C a D)

  • vitamíny C a D* prispevajú k normálnej funkcii imunitného systému

Omega-3 (DHA) Vápnik

  • Vápnik* je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí

BEZ PALMOVÉHO OLEJA

**LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

100% recyklovateľná krabica obalu

ĎALŠÍ KROK NA PODPORU IMUNITY* Začiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie a my veríme, že každá skúsenosť v ich živote im pomáha budovať odolnosť. Predstavujeme vám našu najnovšiu inováciu, Nutrilon Advanced, špeciálne vyvinutý na podporu imunitného systému a normálneho vývoja vášho dieťaťa*. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papírovou obalu duo balenia!

Prečo si vybrať batoľacie mlieko Nutrilon? Medzi hlavné výhody mliečok Nutrilon patria:

  • HMO 3´GL: Oligosacharid materského mlieka 3´galaktozyllak­tóza, ktorú přináša náš unikátny proces
  • PREBIOTIKÁ GOS/FOS: napodobňujú funkciu oligosacharidov v materskom mlieku
  • ŽIVINY PRE PODPORU IMUNITNÉHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D* prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému
  • VÁPNIK: Vápnik* potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí
  • BEZ PALMOVÉHO OLEJA

**LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

100% recyklovateľná krabica obalu

Vitamíny C a D prispievajúce k normálnej funkcii imunitného systému. Vápnik, ktorý je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí.

Naše jedinečné zloženie obsahuje patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP**, oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllak­tóza), ktorý prináša náš jedinečný výrobný proces, vitamíny C a D na podporu imunity* a vápnik potrebný pre normálny rast a vývoj kostí*. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papírovom obale duo balenia!

*Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, vápnik je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u dětí. **LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

Expert na výživu v ranom veku Nutricia má viac ako 120 rokov skúseností s výživou detí. S našim tímom päťsto vedcov a odborníkov sme už 50 rokov nadšenými priekopníkmi vo výskume vplyvu výživy na vývoj batoliat a ich imunitný systém.

Prečo dôverovať značke Nutrilon? Batoľacie mlieka Nutrilon sú vyvinuté na základe výskumu výživy detí. Už viac než 50 rokov sa náš tím päťsto vedcov a odborníkov venuje výskumu vplyvu výživy na vývoj batoliat a ich imunitný systém.

Príbeh Nutrilonu začína v prírode Mlieka Nutrilon vyrábame z vysoko kvalitného mlieka od kravičiek z kontrolovaných chovov. Vďaka inovatívnym technológiám uchovávame to najlepšie z prírody. Naše mlieko obsahuje iba starostlivo vybrané ingrediencie, prispôsobené výživovým potrebám detí. Základom mlieka Nutrilon je naša jedinečná receptúra, ktorú neustále vylepšujeme v najmodernejších vývojových centrách po celom svete. Aby bábätko dostávalo to najlepšie od samého začiatku, neustále vylepšujeme našu receptúru. Snažíme sa, aby boli naše produkty najvyššej kvality, priateľské k prírode a hlavne jednoduché na použitie.

Zloženie:

Laktóza (z mléka/z mlieka), sušené odtučněné mléko/odtučnené mlieko, maltodextrin/mal­todextrín, galaktooligosacha­ridy (z mléka/z mlieka) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z mléka/z mlieka), koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvát­kovej bielkoviny (z mléka/z mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (řepkový/repkový, slunečnicový/slneč­nicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové/slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacha­ridy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/horeč­natý, citronan/citran sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), chlorid cholinu/cholín chlorid, síran železnatý, inositol/inozitol, chlorid hořečnatý/horeč­natý, L-askorban sodný, síran zinečnatý/zinoč­natý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pan­totenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, mléčné aroma/mliečna aróma, nikotinamid/ni­kotínamid, riboflavin/ri­boflavín, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, thiamin/tiamín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglu­tamová/pteroyl­monoglutámová (kyselina listová), fytomenadion/fy­tomenadión, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/ky­anokobalamín. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader