6x NESTLÉ BEBA OPTIPRO Comfort 1 (800 g) - dojčenské mlieko

6x NESTLÉ BEBA OPTIPRO Comfort 1 (800 g) - dojčenské mlieko

skladom
cena: 82,14 €
Cena za kus: 13,69 €

Kód: F026271 , EAN: 8590000000015 , Značka: Beba (Nestlé)

6x NESTLÉ BEBA OPTIPRO Comfort 1 (800 g) - dojčenské mlieko

NESTLÉ BEBA OPTIPRO Comfort 1 je instantná mliečna dojčenská výživa s baktériami mliečneho kvasenia L.reutri a je vhodná pre deti od narodenia.

BEBA OPTIPRO Comfort 1 je prémiová výživa od Nestlé vyvinutá na základe 60 rokov výskumu materského mlieka.

Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek:

  • OPTIPRO – špeciálny proces na získanie zmesi bielkovín s cieľom priblížiť sa materskému mlieku
  • Probiotické baktérie – L.reuteri
  • Prebiotickú zmes GOS / FOS
  • Vitamíny a minerálne látky

Ak je vaše bábätko s našim výrobkom spokojné, od 6. mesiaca odporúčame prejsť na našu nadväzujúcu novinku BEBA OPTIPRO Comfort 2.

BEBA OPTIPRO Comfort 1 nájdete v praktickom a prémiovom balení:

  • Plechovka je dobre chránená pred vzduchom a vlhkosťou.
  • Odmerka je uložená v oddelenom priestore plechovky a tým je zaistené hygienické riešenie.
  • Vďaka priehľadnému viečku môžete ihneď vidieť, koľko prášku ostáva v plechovke.
  • Okrem toho je plechovka 100% recyklovateľná.
  • Starú plechovku môžete použiť ďalej, napríklad ako dózu v kuchyni či pre uloženie ceruziek.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:

Sme prví výrobcovia dojčenskej výživy na svete! Roku 1867 Henri Nestlé, predstavil svetu 1. náhradnú výživu – Farina Lactée. Materské mlieko je pre dieťa tou najlepšou stravou. Jeho výskumom sa zaoberáme už 60 rokov! Sme experti na bielkovinu – máme patentovaný proces OPTIPRO k získaniu zmesi bielkovín podľa vzoru materského mlieka. Veríme, že každý problém má svoje riešenie. Preto máme špeciálnu výživu pre dojčatá s tráviacimi ťažkosťami či alergiami v rodine.

NÁVOD NA PRÍPRAVU:

1.) Pred prípravou dojčenskej výživy si dôkladne umyte ruky. Fľašu, uzáver a cumlík dôkladne vymyte a vyvarte 5 minút. 2.) Päť minút povarte pitnú vodu vhodnú pre dojčatá a nechajte ochladiť. 3.) Polovicu prevarenej vody (viď tabuľka), ochladenú asi na 40 ° C, vlejte do nádoby. Teplota vody nad 45 ° C baktérie mliečneho kvasenia ničí! 4.) Priloženou odmerkou odmerajte prášok (pozri tabuľku) a nasypte do nádoby. Prášok v odmerke musí byť vždy zarovnaný! 5.) Dôkladne pretrepte. 6.) Doplňte fľašu prevarenou vodou do požadovaného množstva (pozri tabuľku) a ešte raz dôkladne pretrepte, aby sa prášok rozpustil. 7.) Overte vyhovujúcu teplotu pripravenej výživy. 8.) Po každom použití obal dôkladne uzatvorte a skladujte v suchu v izbovej teplote.

HISTÓRIA DOJČENSKEJ VÝŽIVY NESTLÉ:

Malé deti sú veľmi krehké, a preto je dôležité, aby ich jedlo spĺňalo prísne požiadavky na výživu. V Nestlé to vieme už 150 rokov a vyrábame produkty tej najlepšej kvality podľa vzoru materského mlieka, vyhovuje špecifickým požiadavkám bábätiek.

Ako to všetko začalo?:

V 19. storočí panovala v Európe vysoká detská úmrtnosť, ktorá bola čiastočne spôsobená nedostatkom správnej výživy pre deti. Henri Nestlé, nemecký chemik v tej dobe stratil súrodenca a to ho vybudilo k tomu, aby prišiel s alternatívou pre matky, ktoré nemohli dojčiť. Jednalo sa o revolučný prielom v znižovaní detskej úmrtnosti.

Počas jedného roka sa jeho prvá dojčenská výživa – Farina Lactée rozšírila po celej Európe. To bol začiatok vývoja spoločnosti Nestlé, prvého výrobcu dojčenskej výživy na svete. Dnes má Nestlé Research Center v Luasanne vo Švajčiarsku viac ako 300 výskumných pracovníkov a je najväčším výskumným centrom pre výživu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader