6x NESTLÉ BEBA AR 2 proti grckaniu (800 g) - dojčenské mlieko

6x NESTLÉ BEBA AR 2 proti grckaniu (800 g) - dojčenské mlieko

skladom
cena: 105,54 €
Cena za kus: 17,59 €

Kód: F025979 , EAN: 8590000000015 , Značka: Beba (Nestlé)

6x NESTLÉ BEBA AR 2 proti grckaniu (800 g) - dojčenské mlieko

Špeciálne dojčenské mlieko určené pre deti od ukončeného 6. mesiaca, ktoré grckajú.

Viete, že v prvom roku života trápi grckanie až 2 z 3 dojčiat? Je pomerne normálne, že v priebehu kŕmenia či po ňom sa dieťatku vráti trošku potravy naspäť. Ak je to však vo väčšej miere alebo častejšie, jedná sa zrejme o dojčenské grckanie čiže regurgitáciu. Tá dokáže malé bábätká pekne potrápiť.

BEBA AR 2 je špeciálne dojčenské mlieko určené pre diétny režim pri grckaní. Nadväzuje na BEBA AR 1 a je určené pre dojčatá od 6. mesiaca. Vďaka čiastočnej hydrolýze bielkoviny je ako jediné mlieko určené pre ugrckávajúce dojčatá s výskytom alergie v rodine.

Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek, ktorých účinky boli klinicky testované:

  • OPTIPRO® H. A.
  • L. reuteri – probiotické baktérie, ktoré sa nachádzajú v črevnej mikroflóre
  • Škrob k zahusteniu výživy

NÁVOD NA PRÍPRAVU:

Pred prípravou dojčenskej výživy si dôkladne umyte ruky. Fľašu, uzáver a cumlík dôkladne vymyte a vyvarte 5 minút. Päť minút povarte pitnú vodu vhodnú pre dojčatá a nechajte ochladiť. Polovicu prevarenej vody (viď tabuľka), ochladené asi na 40 ° C, vlejte do nádoby. Teplota vody nad 45 ° C baktérie mliečneho kvasenia ničí! Priloženou odmerkou odmerajte prášok (pozri tabuľku) a nasypte do nádoby. Prášok v odmerke musí byť vždy zarovnaný! Dôkladne pretrepte. Doplňte fľašu prevarenou vodou do požadovaného množstva (pozri tabuľku) a ešte raz dôkladne pretrepať, aby sa prášok rozpustil. Overte vyhovujúcu teplotu pripravenej výživy. Po každom použití obal dôkladne uzatvorte a skladujte v suchu v izbovej teplote.

ZLOŽENIE:

enzymaticky hydrolyzované bielkoviny mliečnej srvátky 41,3%, zemiakový škrob 22,7%, rastlinné oleje (slnečnicový s vyšším podielom kyseliny olejovej, kokosový, repkový nízkoerukový, slnečnicový), laktóza (z mlieka), minerálne látky (vápenaté soli kyseliny fosforečnej, chlorid horečnatý, chlorid draselný, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, jodid draselný, síran manganatý, selénan sodný), L-fenylalanín, vitamíny (L-askorbát sodný, nikotínamid, DL-α-tokoferyl acetát, D- pantothenát vápenatý, retinyl-acetát, tiamín-mononitrát, pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín), maltodextrín, taurín, L-karnitín, inositol, baktérie mliečneho kvasenia (Lactobacillus reuteri DSM 17938; 8, 9 × 10⁷ KTJ / 100 g prášku na konci minimálnej trvanlivosti)

UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV:

  • Mlieko – Obsahuje
  • Sója – Obsahuje

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:

Viete že:

Sme prví výrobcovia dojčenskej výživy na svete! Roku 1867 Henri Nestlé, predstavil svetu 1. náhradnú výživu – Farina Lactée. Materské mlieko je pre dieťa tou najlepšou stravou. Jeho výskumom sa zaoberáme už 60 rokov! Sme experti na bielkovinu- máme patentovaný proces OPTIPRO určený k získaniu zmesi bielkovín s cieľom priblížiť sa materskému mlieku. Veríme, že každý problém má svoje riešenie. Preto prinášame 4 funkčné špeciality na 4 najčastejšie problémy - grckanie, zápcha, kolika a intolerancia laktózy.

VÝROBCA:

  • Nestlé Deutschland AG

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader