Loading
Loading

6x NESTLÉ Baby sušienky (180 g)

6x NESTLÉ Baby sušienky (180 g)

skladom

Dlhodobo znížená cena 10,65 € 13,74 €

Cena za kus: 1,77 €

Kód: F048466 , EAN: 8590000000015 , Značka: Nestlé

6x NESTLÉ Baby sušienky (180 g)

Tieto sušienky sú ideálnou desiatou pre obdobie, kedy dieťatko začína liezť, spoznáva nové tvary a dokáže už jedlo uchopiť do svojich rúk. Pri žuvaní sušienok sa navyše masírujú ďasná, čo podporuje lepšie prerezávanie zúbkov.

Detailné informácie:

Nestlé baby sušienky sú určené pre výživu dojčiat od ukončeného 9. mesiaca veku. Sú obohatené o vitamíny, železo a vápnik, ktoré sú v tomto období kľúčové pre správny rast a vývoj detského organizmu. Tieto sušienky sú pre Vaše dieťatko dobre stráviteľné a majú príjemnú mliečnu chuť. Sú vyrábané zo starostlivo vybraných surovín za najprísnejších hygienických podmienok. Neobsahujú vajcia. Balenie obsahuje 32 sušienok.

Uchovanie:

Sušienky sú balené v znovu uzatvárateľnom vrecku, ktoré zaručuje zachovanie najvyššej možnej hygieny a chuťových kvalít až do podania dieťaťu. Uchovajte v suchu pri izbovej teplote.

Zloženie:

pšeničná múka, cukor, rastlinný olej, sušené odtučnené mlieko, kypriace látky (hydrogénuhličitan amónny, hydrogénuhličitan sodný), mliečne bielkoviny, sladový výťažok z jačmeňa, minerálne látky (difosforečnan železitý, fosforečnan vápenatý), jedlá soľ, vitamíny (niacín, kyselina pantoténová, vitamín B1, B2, B6, emulgátor (sójový lecitín), arómy.

Priemerné nutričné ​​hodnoty v 100 g výrobku:

energetická hodnota 1779 kJ (422 kCal), bielkoviny 10,4 g, sacharidy 72,1 g, tuky 9,8 g, vláknina 1,7 g, vitamíny a minerálne látky viď etiketa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader