6x HIPP broskyňový (125 g) - ovocný príkrm

6x HIPP broskyňový (125 g) - ovocný príkrm Akcia

6x HIPP broskyňový (125 g) - ovocný príkrm

skladom

Bežná cena: 8,70 €
akčná cena: 7,79 €

Kód: F010479 , EAN: 8590000000015

6× HiPP broskyňový (125 g) – ovocný príkrm

Popis:

Pečať BIO kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EU na BIO produkty.

Začínate skúšať ovocné príkrmy, ktoré sú plné hŕbu nových chutí. Tie môžu byť pre dieťa neznáme a prvýkrát nemusia zachutiť. V takom prípade skúste do ovocného príkrmu primiešať trochu materského alebo dojčenského mlieka. Dieťaťu bude pripomínať známu mliečnu chuť a bude tak pre neho lákavejšie.

Hoci je príkrm určený deťom od ukončeného 4. mesiaca, dojčeným deťom ho odporúčame najskôr po ukončení šiesteho mesiaca. Broskyne majú v porovnaní s inými kôstkovín ďaleko menej sacharidov a tým aj menej kalórií. Sú teda vhodné aj pre staršie deti, ktoré dodržujú redukčnú diétu. Majú tiež vysoký obsah betakaroténu, vitamínu C a vitamínov zo skupiny B, ktoré posilňujú imunitu.

  • Bez prídavku cukrov (obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry)
  • Veľmi jemné
  • Bez prídavku aróm, barviv¹, konzervačných látek¹ a modifikovaného škrobu¹ ¹veškerá dojčenská a detská výživa podľa zákona
  • Bez mliečnej zložky
  • Zmäkčuje stolicu
  • S nízkym obsahom alergénnych zložiek
  • V BIO kvalite

Zloženie:

Ovocie* 90% (broskyne* 75%, jablká* 10%, koncentrát hroznovej šťavy*), pitná voda, ryžová krupica*, ryžový škrob*, vitamín C (kyselina L-askorbová). *z ekologického poľnohospodárstva – poľnohospodárska produkcia EU/ mimo EU.

Návod na prípravu:

Vhodné ako olovrant, múčnik alebo príchuť do kaše. Odoberte potrebné množstvo, nespotrebovanú časť príkrmu uzatvorte v pohári, uložte do chladničky, skladujte pri teplote do +6°C a spotrebujte do 3 dní po otvorení. Je dôležité dodržiavať návod na prípravu, podmienky uchovávania, skladovania a zaobchádzania s výrobkom, aby nedošlo k ohrozeniu zdravia dieťaťa. Aby nedošlo ku poškodeniu skla, používajte len plastovú lyžičku

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader