6x HIPP BIO Ovocná kaša s celozrnnými obilninami (190 g) - ovocný príkrm

6x HIPP BIO Ovocná kaša s celozrnnými obilninami (190 g) - ovocný príkrm Akcia

6x HIPP BIO Ovocná kaša s celozrnnými obilninami (190 g) - ovocný príkrm

skladom

Bežná cena: 10,74 €
akčná cena: 9,49 €

Kód: F010517 , EAN: 8590000000015

6× HiPP BIO Ovocná kaša s celozrnnými obilninami (190 g) – ovocný príkrm

Popis:

BIO Ovocná kaša s celozrnnými obilninami – ovocná kaša s celozrnnými obilninami je príkrm vhodný pre deti od ukončeného 5. mesiaca. Obsah jedného pohára je 190 g.

Pohárik je potreba skladovať v suchu pri teplote medzi +10 ° C a +25 ° C. Jeden pohárikobsahuje 95% ovocia (jablčná šťava * nízkej kyslosti z koncentrátu jablčnej šťavy, jablká *, banány *, mango *, pomarančová šťava * z koncentrátu pomarančovej šťavy) obilniny * 5% (celozrnné pšeničné vločky *, celozrnné ovsené vločky *) vitamín C. * Z ekologického poľnohospodárstva Príkrm obsahuje lepok! Príkrm je ideálny ako desiata pre dojčatá a malé deti. Zvyšnú časť príkrmu je potreba uchovať v uzatvorenej fľaštičke v chladničke (+6 ° C) a spotrebovať maximálne do 3 dní. Je vhodné používať plastovú lyžičku, aby nedošlo k poškodeniu pohára.

Príkrm je Bez prídavku cukru * a mliečnej zložkyBez prídavku aróm a zahusťovadiel – pred použitím zamiešajteBez prídavku farbív 1 a konzervačných látok 1Neobsahuje geneticky modifikované suroviny (podľa Nariadenia pre Ekologické poľnohospodár­stvo)S jemnými celozrnnými vločkamiStarostlivo pripravené pre najlepšiu kvalitu a chuť * Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry 1 – podľa zákona Potravina je určená pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader