6x HIPP BIO Jablká s broskýň a celozrnnou ryžou (190 g) - ovocný príkrm

6x HIPP BIO Jablká s broskýň a celozrnnou ryžou (190 g) - ovocný príkrm Akcia Darček

6x HIPP BIO Jablká s broskýň a celozrnnou ryžou (190 g) - ovocný príkrm

nedostupné

Bežná cena: 10,74 €
akčná cena: 9,49 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F010515 , EAN: 8590000000015

6× HiPP BIO Jablká s broskýň a celozrnnou ryžou (190 g) – ovocný príkrm

Popis:

BIO Jablká s broskyňou a celozrnnou ryžou – ovocno-obilný príkrm s príchuťou jabĺk, broskýň a celozrnnou ryžou, vhodný pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Obsah jedného pohára je 190 g.

Pohárik je potreba skladovať v suchu pri teplote medzi +10 ° C a +25 ° C. Jeden pohárikobsahuje 86% ovocia (jablčná šťava z koncentrátu jablčnej šťavy *, jablká * 33%, broskyne * 15%) pitná voda, celozrnná ryžová múka * 2,9%, ryžová krupica *, regulátor kyslosti: uhličitan vápenatý, vitamín C. * Z ekologického poľnohospodárstva Príkrm neobsahuje lepok! Príkrm je ideálny ako desiata pre dojčatá a malé deti.

Zvyšnú časť príkrmu je potreba uchovať v uzatvorenej fľaštičke v chladničke (+6 ° C) a spotrebovať maximálne do 3 dní. Je vhodné používať plastovú lyžičku, aby nedošlo k poškodeniu pohára.

Príkrm je bez prídavku cukru *obsahuje málo zložiek – bez prídavku mliečnej zložkybez prídavku aróm a zahusťovadiel – pred použitím zamiešajtebez prídavku farbív1 a konzervačných látok 1neobsahuje geneticky modifikované suroviny (podľa Nariadenia pre Ekologické poľnohospodár­stvo)starostli­vo pripravené pre najlepšiu kvalitu a chuť * Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry 1 – podľa zákona Potravina je určená pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader