6x HAMI zelenina s morčacím mäsom 125g - mäsovo-zeleninový príkrm

6x HAMI zelenina s morčacím mäsom 125g - mäsovo-zeleninový príkrm

do 1-2 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: hami5712 , EAN: 5900852009303

6x HAMI zelenina s morčacím mäsom 125g - mäsovo-zeleninový príkrm

6× HAMI zelenina s morčacím mäsom 125g – mäsovo-zeleninový príkrm

Popis:

Po zavedení jednodruhových príkrmov zaraďte do jedálnička dieťaťa ďalšie druhy zeleniny. V priebehu 2–3 týždňov od začatia prikrmovania môžete doplniť mäso.

Mäso je totiž bohatým zdrojom bielkovín a železa, ktoré dieťa v tomto veku potrebuje pre správny rast a vývoj. Soľ zaťažuje obličky dieťaťa, preto by sa príkrmy pre najmenších nemali prisoľovať.

Hami príkrmy do ukončeného 12. mesiaca veku majú nízky obsah sodíka, pretože neobsahujú pridanú soľ.

Rôzne druhy zeleniny sú zdrojom rôznych výživových látok, a preto je dôležité ich striedať. Vodítkom môže byť sfarbenie zeleniny – pre zabezpečenie všetkých potrebných živín je dobré maximálne striedať zeleninu čo najpestrejších farieb. Výskumy potvrdili, že je to dôležité aj z pohľadu rýchlejšej akceptácie nových chutí a rozvoja správnych stravovacích návykov.

  • S nízkym obsahom sodíka (neobsahuje pridanú soľ) * S vyváženým množstvom kvalitných bielkovín pre rast svalov * Z starostlivo vybraných surovín a bez konzervantov *

Zloženie:

Mrkva 35 g, voda, zemiaky 16 g, morčacie mäso – prsia 9,5 g, zelený hrášok 3 g, bezlepkový pšeničný škrob, pór 2 g, repkový olej 1,6 g

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader