6x HAMI záhradná zelenina s duseným hovädzím 250g - mäsovo-zeleninový príkrm

6x HAMI záhradná zelenina s duseným hovädzím 250g - mäsovo-zeleninový príkrm

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: hami5971 , EAN: 5900852996580

6x HAMI záhradná zelenina s duseným hovädzím 250g - mäsovo-zeleninový príkrm

6× Hami záhradná zelenina s duseným hovädzím 250g – mäsovo-zeleninový príkrm

Popis:

Na správnu životosprávu detí má vplyv nielen skladba stravy, ale aj stravovacie návyky celej rodiny. Nezabúdajte, že Vaše dieťa nie je ešte dospelý človek a nie všetky rodinné jedlá sú pre neho vhodné.

Vyskúšajte príkrmy Hami od ukončeného 10. mesiaca, ktoré predstavujú 12 obľúbených receptov svetovej kuchyne. Pomôžu Vášmu dieťatku pomaly prejsť na domácu stravu. Okrem toho predstavujú kompletné jedlo pre batoľatá, s vyváženým obsahom zeleninovej a mäsovej zložky a dostatočným príjmom energie na 1 hlavné jedlo denne.

Doma pripravovaná strava všeobecne obsahuje málo zeleniny. A pretože malé deti kopírujú správanie svojich rodičov a starších súrodencov, je potrebné obohatiť o zeleninu jedálniček celej rodiny.

Mamičky navyše pri príprave domácej stravy často používajú niekoľko málo osvedčených druhov zeleniny. Dieťa ale potrebuje poznávať rozmanité chute.

  • S nízkym obsahom sodíka (neobsahuje pridanú soľ) * S vyváženým množstvom kvalitných bielkovín pre rast svalov * Z starostlivo vybraných surovín a bez konzervantov *

Zloženie:

Zemiaky 16 g, paradajky 15,6 g, voda, huby 11 g, hovädzie mäso 8 g, mrkva 7,5 g, paštrnák 5,5 g, zelený hrášok, pór, bezlepkový pšeničný škrob, smotana, kukuričný škrob, petržlenová vňať, tymián

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader