Loading
Loading

6x HAMI Safari detské sušienky 180 g

6x HAMI Safari detské sušienky 180 g

nedostupné
cena nebola stanovená

Kód: hami5682 , EAN: 8590340603204 , Značka: Hami

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

6x HAMI Safari detské sušienky 180 g

Obilné chrumkavé sušienky Hami Safari sú vyrobené zo 6 druhov obilnín a obsahujú vápnik, železo a vitamíny skupiny B. Vďaka svojej lahodnej chuti a ľahkej stráviteľnosti sú Hami sušienky Safari ideálne ako doplnok raňajok alebo desiatej. Tvarom a veľkosťou sú špeciálne prispôsobené do malých detských ručičiek a v ústach sa ľahko rozpúšťajú.

Zloženie: obilné múky 60% (pšenica, kukurica, ovos, jačmeň, raž, ryža), cukor, sušené odtučnené mlieko, palmový olej, kypriace látky (hydrogénuhličitan sodný, hydrogénuhličitan amónny), uhličitan vápenatý, soľ, arómy, vanilín, dextróza, mliečnan železnatý, zmes vitamínov (niacín, D-pantotenát vápenatý, vit.B1, B6, B2).

Viete, že?:

Jedlo vhodné do ruky, ako sú napr. detské sušienky alebo kúsky zeleniny a ovocia, pomáha dieťaťu rozvíjať schopnosť držania predmetov v ruke a koordináciu pohybov.

Pri konzumácii sušienok nikdy nenechajte dieťa bez dozoru, hrozí nebezpečenstvo zaskočenia kúskov! Už od prvého zúbku sa pravidelne starajte o chrup dieťaťa – prispejete tak k jeho ochrane pred zubným kazom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader