6x HAMI príkrm špagety s hovädzím a zeleninou 250g

6x HAMI príkrm špagety s hovädzím a zeleninou 250g

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: hami5736 , EAN: 5900852003011

6x HAMI príkrm špagety s hovädzím a zeleninou 250g

6× Hami príkrm špagety s hovädzím a zeleninou 250g

Popis:

Na správnu životosprávu detí má vplyv nielen skladba stravy, ale aj stravovacie návyky celej rodiny. Nezabúdajte, že Vaše dieťa nie je ešte dospelý človek a nie všetky rodinné jedlá sú pre neho vhodné.

Vyskúšajte príkrmy Hami od ukončeného 10. mesiaca, ktoré predstavujú 12 obľúbených receptov svetovej kuchyne.

Pomôžu Vášmu dieťatku pomaly prejsť na domácu stravu. Okrem toho predstavujú kompletné jedlo pre batoľatá, s vyváženým obsahom zeleninovej a mäsovej zložky a dostatočným príjmom energie na 1 hlavné jedlo denne.

Kritická doba, kedy strava môže ovplyvňovať kvalitu života o mnoho desaťročí neskôr, začína už v prenatálnom období a trvá zhruba do troch rokov veku. Vtedy organizmus prechádza najväčšími zmenami, z ktorých mnohé ovplyvnia jeho ďalší život. Nejde len o riziko vzniku obezity alebo srdcovo-cievnych ochorení, ale aj o fungovanie imunitného systému alebo fungovanie mozgu v neskoršom veku.

  • S nízkym obsahom sodíka (neobsahuje pridanú soľ) * S vyváženým množstvom kvalitných bielkovín pre rast svalov * Z starostlivo vybraných surovín a bez konzervantov *

Zloženie:

Paradajky 29 g, špagety 25 g (pšeničná múka, vaječný bielok), mrkva 12,5 g, hovädzie mäso 9,5 g, voda, hrášok 8 g, cibuľa, kukuričný škrob, repkový olej 1 g, oregano 0,4 g, mleté ​​čierne korenie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader