6x HAMI príkrm ragú - zelenina, kura, špenát 250g

6x HAMI príkrm ragú - zelenina, kura, špenát 250g

do 1-2 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: hami5734 , EAN: 5900852010712

6x HAMI príkrm ragú - zelenina, kura, špenát 250g

6× Hami príkrm ragú – zelenina, kura, špenát 250g

Popis:

Na správnu životosprávu detí má vplyv nielen skladba stravy, ale aj stravovacie návyky celej rodiny.

Nezabúdajte, že Vaše dieťa nie je ešte dospelý človek a nie všetky rodinné jedlá sú pre neho vhodné. Vyskúšajte príkrmy Hami od ukončeného 10. mesiaca, ktoré predstavujú 12 obľúbených receptov svetovej kuchyne.

Pomôžu Vášmu dieťatku pomaly prejsť na domácu stravu. Okrem toho predstavujú kompletné jedlo pre batoľatá, s vyváženým obsahom zeleninovej a mäsovej zložky a dostatočným príjmom energie na 1 hlavné jedlo denne.

Batoľacie vek so sebou prináša zmenu v chutiach dieťaťa. Batoľatá sú často vyberavá a znižuje sa im chuť do jedla. Je to úplne normálne a nie je potrebné mať obavy. Batoľa toho stále zje ešte výrazne menej ako dospelý – jeho porcia jedla predstavuje približne 1/4 veľkosti porcie pre dospelých.

  • S nízkym obsahom sodíka (neobsahuje pridanú soľ) * S vyváženým množstvom kvalitných bielkovín pre rast svalov * Z starostlivo vybraných surovín a bez konzervantov *

Zloženie:

Voda, mrkva 26 g, zemiaky 12 g, kuracie mäso- prsia 9,5 g, plnotučné mlieko, jablčná šťava, bezlepkový pšeničný škrob, petržlen 3 g, pór 2 g, repkový olej 1,8 g, špenát 1,6 g, sušená majoránka

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader