6x HAMI paradajky s hovädzím a zemiakmi 200g - mäsovo-zeleninový príkrm

6x HAMI paradajky s hovädzím a zemiakmi 200g - mäsovo-zeleninový príkrm

do 1-2 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: hami5729 , EAN: 5900852996573

6x HAMI paradajky s hovädzím a zemiakmi 200g - mäsovo-zeleninový príkrm

6× Hami paradajky s hovädzím a zemiakmi 200g – mäsovo-zeleninový príkrm

Popis:

Vyvážený obsah zeleninovej a mäsovej zložky v každej receptúre je vhodná kombinácia pre správny jedálniček Vášho dieťaťa. Každý druh zeleniny či mäsa prináša totiž iné potrebné živiny pre správny rast a vývoj dieťaťa.

Hami vo svojich príkrmoch ponúka 21 druhov zeleniny a 9 druhov mäsa. Zostavenie pestrého týždenného jedálnička je tak veľmi jednoduché.

Soľ zaťažuje obličky dieťaťa, preto by sa príkrmy pre najmenších nemali prisoľovať. Hami príkrmy do ukončeného 12. mesiaca veku majú nízky obsah soli, pretože neobsahujú pridanú soľ.

Výrobky Hami obsahujú až o polovicu menej soli než je zákonný limit pre dojčenskú výživu. Nové mäsovozeleninové príkrmy obsahujú aj väčšie množstvo a väčšiu variabilitu zeleniny – napr. Minimálne 30% zeleniny v každom príkrmu (bez zemiakov).

  • S nízkym obsahom sodíka (neobsahuje pridanú soľ) * S vyváženým množstvom kvalitných bielkovín pre rast svalov * Z starostlivo vybraných surovín a bez konzervantov *

Zloženie:

Voda, paradajky 22,5 g, zemiaky 20 g, mrkva 16 g, hovädzie mäso 9 g, pór, vaječný žĺtok, kukuričný škrob, bezlepkový pšeničný škrob

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader