6x HAMI Keksíky 180g

6x HAMI Keksíky 180g Akcia

6x HAMI Keksíky 180g

skladom

Bežná cena: 10,99 €
akčná cena: 9,40 €

Kód: hami38893 , EAN: 8590340142741

6× Hami Keksíky 180g

Popis:

Obilné chrumkavé sušienky Hami Keksíky sú vyrobené zo 6 druhov obilnín a obsahujú vápnik, železo a vitamíny skupiny B. Vďaka svojej lahodnej chuti a ľahkej stráviteľnosti sú Hami Keksíky ideálne ako doplnok raňajok alebo desiatej. Tvarom a veľkosťou sú špeciálne prispôsobené do malých detských ručičiek a v ústach sa ľahko rozpúšťajú.

  • zo 6 druhov obilnín
  • s vápnikom, železom a vitamínmi skupiny B
  • ľahko sa rozpúšťajú
;Zloženie: obilné múky 59,1% (pšenica, kukurica, ovos, jačmeň, raž, ryža), cukor, sušené odtučnené mlieko, palmový olej, kypriace látky (hydrogénuhličitan sodný, hydrogénuhličitan amónny), uhličitan vápenatý, soľ, arómy, dextróza, mliečnan železnatý, zmes vitamínov (niacín, D-pantotenát vápenatý, vit.B1, B6, B2). ;Viete, že? Jedlo vhodné do ruky, ako sú napr. detské sušienky alebo kúsky zeleniny a ovocia, pomáha dieťaťu rozvíjať schopnosť držania predmetov v ruke a koordináciu pohybov.

Pri konzumácii sušienok nikdy nenechajte dieťa bez dozoru, hrozí nebezpečenstvo zaskočenia kúskov! Už od prvého zúbku sa pravidelne starajte o chrup dieťaťa – prispejete tak k jeho ochrane pred zubným kazom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader