6x HAMI cestoviny s morkou 200g - mäsovo-zeleninový príkrm

6x HAMI cestoviny s morkou 200g - mäsovo-zeleninový príkrm

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: hami5967 , EAN: 8590340173172

6x HAMI cestoviny s morkou 200g - mäsovo-zeleninový príkrm

6× Hami cestoviny s morkou 200g – mäsovo-zeleninový príkrm

Popis:

Vyvážený obsah zeleninovej a mäsovej zložky v každej receptúre je vhodná kombinácia pre zdravý jedálniček Vášho dieťaťa.

Všetky receptúry príkrmov sú zostavené tak, aby vynikla prírodná chuť zeleniny a mäsa, a to úplne bez dochucovadiel. Dôležité je zabezpečiť dieťaťu dostatočný príjem všetkých živín, a preto je vhodné jednotlivé druhy zeleniny a mäsa striedať.

Hami vo svojich príkrmoch ponúka 21 druhov zeleniny a 9 druhov mäsa.

Skúsenosti dieťaťa s jedlom v najmladšom veku môžu mať vplyv na neskoršie stravovacie návyky a na to, čo bude rado jesť a čo nie. Naučiť ho prijímať rôzne chute a druhy potravín a neskôr aj jedlá rôzne konzistencie je teda dôležitou súčasťou jeho ďalšieho vývoja.

  • S nízkym obsahom sodíka (neobsahuje pridanú soľ) * S vyváženým množstvom kvalitných bielkovín pre rast svalov * Z starostlivo vybraných surovín a bez konzervantov *

Zloženie:

Paradajky 28 g, voda, mrkva 16,4 g, cestoviny 12 g (pšeničná múka, vaječný bielok), morčacie mäso 8 g, šťava z bieleho hrozna, petžel, cibuľa, pšeničná múka, repkový olej 1,5 g, brokolica 1, 2 g, petržlenová vňať

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader