6x HAMÁNEK Tuniak so zeleninou a zemiakmi (190 g) - mäso-zeleninový príkrm

6x HAMÁNEK Tuniak so zeleninou a zemiakmi (190 g) - mäso-zeleninový príkrm

skladom
Bežná cena: 7,14 €
akčná cena: 6,11 €
Cena za kus: 1,02 €

Kód: F038619 , EAN: 8590000000015 , Značka: Hamánek

6x HAMÁNEK Tuniak so zeleninou a zemiakmi (190 g) - mäso-zeleninový príkrm

Pod značkou Hamánek nájdete nielen ovocné príkrmy a dojčenské nápoje, ale aj zeleninové a mäsovo-zeleninové výživy, ktoré sú pre vaše dieťa pripravené tak, aby bol vášmu dieťatku zaistený optimálny prísun živiť v tej najlepšej kvalite, akú môžete svojmu dieťaťu dať.

Detská výživa pre tých najmenších je veľmi jemnej konzistencie tak, aby bola pre malé dieťa čo najpríjemnejšia a neprekážali mu žiadne kúsky, s ktorými by si nemuselo ešte poradiť. S pribúdajúcim vekom je však pre nácvik žuvacích zručností žiadúci, aby sa v príkrmoch už nachádzali drobučké nehomogénne a úplne nerozmixované súčasti.

Mäso je bohatým zdrojom nielen bielkovín, ale aj ľahko vstrebateľného železa. Železo je veľmi dôležité pre bábätko v druhej polovici prvého roka života, pretože zásoba, ktorú načerpalo Vaše bábätko z materského mlieka v prvých mesiacoch, sa postupne vyčerpáva.

Mäsovo-zeleninový príkrm od ukončeného 5. mesiaca.

Zloženie:

Voda, Zemiakové pyré 26 % hm. (voda, sušené zemiakové vločky, emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselín), Mrkva, Tuniak (10 % hm.), Hrášok, Zemiakový škrob, Rastlinný olej, Regulátor kyslosti: kyselina citrónová, Obsahuje ryby

Priemerné výživové údaje na 100 g výrobku:

  • Energetická hodnota: 268 kJ (tj. 64 kcal.)
  • Bielkoviny: 4,1 g
  • Tuky : 2,3 g
  • Sacharidy: 6,7 g

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader