6x HAMÁNEK Teľacie so špenátom a ryžou (230 g) - mäsovo-zeleninový príkrm

6x HAMÁNEK Teľacie so špenátom a ryžou (230 g) - mäsovo-zeleninový príkrm

nedostupné
cena: 6,30 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F003066 , EAN: 18595139778900

6x HAMÁNEK Teľacie so špenátom a ryžou (230 g) - mäsovo-zeleninový príkrm

Pod značkou Hamánek nájdete nielen ovocné príkrmy a dojčenské nápoje, ale aj zeleninové a mäsovo-zeleninové výživy, ktoré sú pre vaše dieťa pripravené tak, aby bol vášmu dieťatku zaistený optimálny prísun živiť v tej najlepšej kvalite, akú môžete svojmu dieťaťu dať.

Detská výživa pre tých najmenších je veľmi jemnej konzistencie tak, aby bola pre malé dieťa čo najpríjemnejšia a neprekážali mu žiadne kúsky, s ktorými by si nemuselo ešte poradiť. S pribúdajúcim vekom je však pre nácvik žuvacích zručností žiadúci, aby sa v príkrmoch už nachádzali drobučké nehomogénne a úplne nerozmixované súčasti.

Mäso je bohatým zdrojom nielen bielkovín, ale aj ľahko vstrebateľného železa. Železo je veľmi dôležité pre bábätko v druhej polovici prvého roka života, pretože zásoba, ktorú načerpalo Vaše bábätko z materského mlieka v prvých mesiacoch, sa postupne vyčerpáva.

Ovocný príkrm od ukončeného 8. mesiaca.

Zloženie:

voda, špenát (20% hm.), teľacie mäso (10% hm.), ryža (8% hm.), ryžová múka (1,5% hm.), rastlinný olej (repkový).  

Priemerné výživové údaje na 100 g výrobku:

Energetická hodnota kJ – 299 Energetická hodnota kcal – 71 Tuky g – 2,8 Z toho nasýtené mastné kyseliny g – 0,6 Sacharidy g – 8,3 Z toho cukry g – 0,5 Bielkoviny g –3,2 Soľ g – 0,0

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader