6x HAMÁNEK Morka s gratinovanou zeleninou a ryžou (190 g) - mäsovo-zeleninový príkrm

6x HAMÁNEK Morka s gratinovanou zeleninou a ryžou (190 g) - mäsovo-zeleninový príkrm

nedostupné
cena: 5,19 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: hame10968 , EAN: 18595139748033

6x HAMÁNEK Morka s gratinovanou zeleninou a ryžou (190 g) - mäsovo-zeleninový príkrm

Pod značkou Hamánek nájdete nielen ovocné príkrmy a dojčenské nápoje, ale aj zeleninové a mäsovo-zeleninové výživy, ktoré sú pre vaše dieťa pripravené tak, aby bol vášmu dieťatku zaistený optimálny prísun živiť v tej najlepšej kvalite, akú môžete svojmu dieťaťu dať.

Detská výživa pre tých najmenších je veľmi jemnej konzistencie tak, aby bola pre malé dieťa čo najpríjemnejšia a neprekážali mu žiadne kúsky, s ktorými by si nemuselo ešte poradiť. S pribúdajúcim vekom je však pre nácvik žuvacích zručností žiadúci, aby sa v príkrmoch už nachádzali drobučké nehomogénne a úplne nerozmixované súčasti.

Mäso je bohatým zdrojom nielen bielkovín, ale aj ľahko vstrebateľného železa. Železo je veľmi dôležité pre bábätko v druhej polovici prvého roka života, pretože zásoba, ktorú načerpalo Vaše bábätko z materského mlieka v prvých mesiacoch, sa postupne vyčerpáva.

Mäsovo-zeleninový príkrm od ukončeného 4. mesiaca.

Zloženie:

Voda, Mrkva (25,5 % hm.), Morčacie mäso (15 % hm.), Ryža (6,5 % hm.), Ryžová múka (3 % hm.), Rastlinný olej (repkový), Citrónový koncentrát

Priemerné výživové údaje na 100 g výrobku:

Energia (kJ / kcal) 315 / 75 Tuky (g) 2,0 z toho nasýtené mastné kyseliny (g) 0,3 Sacharidy (g) 10,0 z toho cukry (g) 1,7 Bielkoviny (g) 4,2 Soľ (g) 0,1

Obsah soli v potravine je výlučne v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho so­díka

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader