6x HAMÁNEK Kralík so zemiakom v mrkvovej omáčke (230 g) - mäsovo-zeleninový príkrm

6x HAMÁNEK Kralík so zemiakom v mrkvovej omáčke (230 g) - mäsovo-zeleninový príkrm

do 3-5 dní
cena: 6,29 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: hame10998 , EAN: 18595139760691

6x HAMÁNEK Kralík so zemiakom v mrkvovej omáčke (230 g) - mäsovo-zeleninový príkrm

6× HAMÁNEK Kralík so zemiakom v mrkvovej omáčke (230 g) – mäsovo-zeleninový príkrm

Popis:

Pod značkou Hamánek nájdete nielen ovocné príkrmy a dojčenské nápoje, ale aj zeleninové a mäsovo-zeleninové výživy, ktoré sú pre vaše dieťa pripravené tak, aby bol vášmu dieťatku zaistený optimálny prísun živiť v tej najlepšej kvalite, akú môžete svojmu dieťaťu dať.

Detská výživa pre tých najmenších je veľmi jemnej konzistencie tak, aby bola pre malé dieťa čo najpríjemnejšia a neprekážali mu žiadne kúsky, s ktorými by si nemuselo ešte poradiť. S pribúdajúcim vekom je však pre nácvik žuvacích zručností žiadúci, aby sa v príkrmoch už nachádzali drobučké nehomogénne a úplne nerozmixované súčasti.

Mäso je bohatým zdrojom nielen bielkovín, ale aj ľahko vstrebateľného železa. Železo je veľmi dôležité pre bábätko v druhej polovici prvého roka života, pretože zásoba, ktorú načerpalo Vaše bábätko z materského mlieka v prvých mesiacoch, sa postupne vyčerpáva.

Mäsovo-zeleninový príkrm od ukončeného 6. mesiaca.

Zloženie:

zemiakové pyré (32% hm.) (Voda, sušené zemiakové vločky), voda, mrkva (24% hm), králičie mäso (8% hm.), Zemiakový škrob, rastlinný olej (repkový), bylinky (pažítka, kôpor), citrónový koncentrát

Priemerné výživové údaje na 100 g výrobku:

Energetická hodnota (kJ) 235 Energetická hodnota (kcal) 56 tuky (g) 2,0 z toho nasycené mastné kyseliny (g) 0,3 Sacharidy (g) 7,2 z toho cukry (g) 1,6 bielkoviny (g) 2,4 Soľ 0,0

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader