6x HAMÁNEK Halušky s bravčovými kúskami (230 g) – mäsovo-zeleninový príkrm

6x HAMÁNEK Halušky s bravčovými kúskami (230 g) – mäsovo-zeleninový príkrm

skladom
Bežná cena: 8,08 €
akčná cena: 7,34 €
Cena za kus: 1,22 €

Kód: F038617 , EAN: 8590000000015 , Značka: Hamánek

6x HAMÁNEK Halušky s bravčovými kúskami (230 g) – mäsovo-zeleninový príkrm

Pod značkou Hamánek nájdete nielen ovocné príkrmy a dojčenské nápoje, ale aj zeleninové a mäsovo-zeleninové výživy, ktoré sú pre vaše dieťa pripravené tak, aby bol vášmu dieťatku zaistený optimálny prísun živiť v tej najlepšej kvalite, akú môžete svojmu dieťaťu dať.

Detská výživa pre tých najmenších je veľmi jemnej konzistencie tak, aby bola pre malé dieťa čo najpríjemnejšia a neprekážali mu žiadne kúsky, s ktorými by si nemuselo ešte poradiť. S pribúdajúcim vekom je však pre nácvik žuvacích zručností žiadúci, aby sa v príkrmoch už nachádzali drobučké nehomogénne a úplne nerozmixované súčasti.

Mäso je bohatým zdrojom nielen bielkovín, ale aj ľahko vstrebateľného železa. Železo je veľmi dôležité pre bábätko v druhej polovici prvého roka života, pretože zásoba, ktorú načerpalo Vaše bábätko z materského mlieka v prvých mesiacoch, sa postupne vyčerpáva.

Mäsovo-zeleninový príkrm od ukončeného 8. mesiaca.

Zloženie:

voda, mrkva, zemiakové pyré (voda, sušené zemiakové vločky), cestovinové halušky 10% hm. (Obsahujú semolinové pšenicu a vodu), bravčové mäso (8% hm.), Hrášok, smotana, zemiakový škrob

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader